EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Lavinya City'de lansman öncesi döneme özel fırsatlar sunuluyor

Kullar İnşaat'ın İstanbul'un gelişmeye devam eden bölgelerinden Büyükçekmece'de hayata geçirdiği Lavinya City'de satışlar lansman öncesi döneme özel fırsatlarla başladı.

Büyükçekmece'nin en değerli bölgelerinden Mimarsinan'da 22 bin 877 metrekarelik arazi üzerinde konumlandırılan Lavinya City projesinde toplam 305 daireye yer veriliyor. Lansman öncesi satışlarına başlanan projede 2+1, 3+1, 4+1, 2+1 dubleks ve 3+1 dubleks tiplerinde daireler bulunuyor.

Haziran 2019'da tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi beklenen projede bağlantı yollarına, alışveriş merkezlerine, eğitim ve sağlık kurumlarına yakınlığıyla dikkat çekiyor. Dairelerin yüzde 80'inin deniz manzarasına sahip olduğu Lavinya City projesinde dairelerin metrekare birim fiyatları 3 bin 500 TL ile 7 bin 500 TL arasında değişiklik gösteriyor. Atatürk Havalimanı ve 3. Havalimanı'na kolay ulaşım sağlanan bir noktada yükselen Lavinya City projesinden daire sahibi olmak isteyenlere firma bünyesinde yüzde 30 peşinatla 36 ay vade farksız taksit yapılıyor.

Konutların yanı sıra 17 ticari üniteye de yer verilen Lavinya City'nin sosyal donatı alanları arasında basketbol ve futbol sahası, çocuk oyun alanları, sauna, Türk hamamı, fitness merkezi ve kapalı otopark bulunuyor. Önümüzdeki günlerde lanse edilerek resmi satışlarına başlanması beklenen Lavinya City projesi yatırımcısına yüksek prim vadediyor.