Folkart Incity
2 Yıl Sonra Teslim
Folkart Incity İzmir / Bornova 239.000 TL - 1.349.000 TL Proje Detayı
AND Pastel
10 Ay Sonra Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı
Pega Kartal
Hemen Teslim
Pega Kartal İstanbul Anadolu / Kartal 395.000 TL - 1.600.000 TL Proje Detayı
Nef Kağıthane
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Kağıthane İstanbul Avrupa / Kağıthane Proje Detayı

LaVie İstanbul'da yaşam başlıyor

Teslimlerine geçtiğimiz günlerde başlanan LaVie İstanbul projesi Küçükçekmece’de hayata geçiriliyor. Projede fiyatlar 225 bin TL'den başlıyor.

İstanbul'un yatırım değeri yüksek lokasyonlarından Küçükçekmece'de konumlandırılan LaVie İstanbul’dan yeni yılda ev almak isteyenler için son fırsatlar devam ediyor. Daire fiyatlarının 225 bin TL'den başladığı projede 21 adet 1+1, 73 adet 2+1 ve 15 adet de 3+1 daire bulunuyor. 3 blokta 109 daire ve 5 ticari üniteden meydana gelen LaVie İstanbul, 7 bin metrekarelik arazi üzerinde yükseliyor.

Aykar İnşaat, NRN Yapı ve Fourhand Yapı tarafından oluşturulan ANF Proje Ortaklığı tarafından inşa edilen LaVie İstanbul’da konut teslimleri geçtiğimiz günlerde başladı. Satışların devam ettiği LaVie İstanbul'dan yüzde 20 peşinatla banka kredisi kullanılarak düşük taksit imkanlarıyla da ev sahibi olmak mümkün.

Yaklaşık 4 bin metrekare alana sahip değişik türde çiçek, peyzaj bitkisi ve ağaç dikili ortak peyzaj alanına ek olarak; basketbol-voleybol sahası, yürüyüş parkuru, açık-kapalı havuz, fitness, sauna, çocuk oyun parkı ve çok amaçlı toplantı salonu da projede yer alan özellikler arasında bulunuyor.

Ulaşım konusunda da sakinlerine ciddi kolaylık sağlayan LaVie İstanbul; Sefaköy ve Halkalı’nın ortasında bulunan konumuyla Atatürk Havalimanı’na 5 dakika mesafede ve ulaşım akslarının ortasında yer alıyor. Proje, özel hastane ve üniversitelere 5-10 dakikalık mesafede konumlanıyor.