EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Larissa Göl Evleri’nin yüzde 60’ı satıldı

Erdn İnşaat tarafından İzmir Menemen’de hayata geçirilen Larissa Göl Evleri’nde 3 haftada satışların yüzde 60’ı tamamlandı.

40 bin metrekarelik arsa üzerine kurulan Larissa Göl Evleri projesi, Erdn İnşaat tarafından İzmir Menemen’de inşa ediliyor. Toplam 1.200 konuttan oluşan projede 1+1 ve 2+1daire seçenekleri bulunuyor. 12 bin metrekare inşaat alanına sahip Larissa Göl Evleri projesinde genel olarak 1+1 dairelere yer verildi.

Şubat 2019’da teslim edilecek

Erdn İnşaat tarafından hayata geçirilen Larissa Göl Evleri’nde 3 haftada satışların yüzde 60’ı tamamlandı. Projede son 2+1 dairelerin satışı devam ediyor.

Larissa Göl Evleri projesi’nde 1000 TL taksitle, vade farksız kira öder gibi ev sahibi olmak mümkün. Proje kapsamında 1. Etapta yer alan 144 dairenin tesliminin 20 ay, 2. Etap tesliminin ise 28 ay gibi kısa bir sürede yapılacağı açıklandı. İzmir Menemen’de inşa edilen Larissa Göl Evleri projesi Şubat 2019’da teslim edilecek.

Larissa Göl Evleri projesinde açık-kapalı yüzme havuzu, sauna, Türk hamamı, giyim ve teknoloji mağazası, fitness, basketbol sahası, mini futbol, tenis kortu, squash, koşu parkuru, hobi bahçesi, sinema ve açık anfi tiyatro gibi sosyal donatılar bir arada bulunuyor.