EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Larissa Göl Evleri’nin temeli atıldı

Erdn İnşaat tarafından İzmir’in Menemen ilçesinde hayata geçirilecek olan Larissa Göl Evleri projesinin temeli atıldı.

İzmir’in Menemen bölgesinde 100 bin metrekare inşaat alanı üzerinde kurulan Larissa Göl Evleri projesinde 1+1, 2+1, 3+1 daire seçenekleri yer alıyor.

Larissa Göl Evleri’nin İnşaası, 25 Mayıs Perşembe günü gerçekleştiren temel atma töreniyle başladı. Erdn İnşaat imzası taşıyan projenin ilk etabı 20 ay sonra, ikinci etabı ise 28 ay sonra teslim edilecek.

Yaklaşık 40 bin metrekare proje, 100 bin metrekare inşaat alanı üzerine kurulan Larissa Göl Evleri’nin yüzde 80’i 1+1 dairelerden meydana gelecek.

Larissa Göl Evleri projesinde fitness, açık ve kapalı yüzme havuzu, sauna, Türk hamamı, açık ve kapalı basketbol sahası, mini futbol, tenis kortu, squash, yürüyüş ve koşu parkuru, bowling, sinema, açık anfi tiyatro, hobi bahçesi, hobi odaları, eczane, kuaför, cafe, kamelyalar, göl etrafı barbekü alanları, evcil hayvanlar için bahçe gibi sosyal olanaklar bir arada bulunacak. Projede ayrıca 7/24 güvenlik hizmeti, otopark, araç bakım ve yıkama ünitesi, kreş, çocuk kulübü gibi hizmetler de tesis içinde yer alacak.