EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Larissa Göl Evleri'nde satışlar başlıyor

Erdn İnşaat'ın İzmir Menemen'de inşa ettiği Larissa Göl Evleri projesi, 135 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa çıkıyor.

Erdn İnşaat'ın “Şaka değil gerçek, kira öder gibi ev sahibi olun!” sloganıyla satışa çıkarmaya hazırlandığı Larissa Göl Evleri projesinde toplam bin 200 daireye yer veriliyor. İzmir Menemen'de 40 bin metrekarelik arazi üzerinde yükselecek olan projede 1+1 ve 2+1 tipinde dairelere yer veriliyor. Satışına 1 Nisan'da başlanacak olan projesde teslimlerin Şubat 2019'da başlayacağı öngörülüyor.

Daire fiyatlarının 138 bin TL'den başladığı Larissa Göl Evleri'nden hiç peşinatsız ve faizsiz aylık bin TL'den başlayan taksitlerle ev sahibi olmak mümkün. Yatırımcısına konforlu ve doğayla iç içe bir yaşam vadeden projeden daire sahibi olmak isteyen herkese kişiye özel ödeme koşulları da sunuluyor.

Çevreci ve doğa dostu konseptiyle dikkat çeken Larissa Göl Evleri projesi'nde alışveriş için bir agora, kafe, restoran, fitness salonu, yüzme havuzu, basketbol sahası, tenis kortu, bowling, koşu ve yürüyüş parkuru, göl kenarı dinlenme alanları ve dahası donatılara eklenirken, house keeping, laundry ve shuttle hizmetleri de veriliyor olacak. “Şehrin içinde ama şehirden farklı!” sloganıyla lanse edilen projenin tam ortasında 15 bin 300 metrekare büyüklüğünde doğal bir göl bulunuyor.