Validebağ Konakları
1 Yıl Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detayı
EVORA İzmir
3 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı
Nef Basın Ekspres
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Basın Ekspres İstanbul Avrupa / Bağcılar Proje Detayı

Larissa Göl Evleri'nde aylık bin 800 TL taksitle konut satın alma imkanı

Erden İnşaat ve Gayrimenkul tarafından İzmir’in Menemen ilçesinde yükselen Larissa Göl Evleri projesinde 2019 teslimli daireler aylık bin 800 TL'den başlıyor.

Erden İnşaat ve Gayrimenkul tarafından İzmir’in Menemen ilçesinde yükselen Larissa Göl Evleri projesinde toplam bin 200 adet konut yer alıyor.

Türkiye’nin oturum ve yatırım amacıyla en çok konut satın alınan illerinin başında gelen İzmir’in Menemen ilçesinde Erden İnşaat ve Gayrimenkul tarafından sektöre kazandırılan Lariss Göl Evleri projesi 15 blok şeklinde yükseliyor.

İzmir’e yaklaşık 35 kilometre uzaklıkta konumlandırılan Larissa Göl Evleri projesi İzmir’in Menemen ilçesine bağlı Atatürk Mahallesi’nde yükseliyor. 15 blok şeklinde tasarlanan Larissa Göl Evleri konut projesinde toplam bin 200 adet daire yer alıyor.
İzmir’in büyük konut projelerinden bir tanesi Larissa Göl Evleri’nde güncel fiyatlar ve ödeme planları belli oldu. Projeye dair tüm detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz.

12 bin metrekare alan üzerinde hayata kazandırılan projenin toplam alanı ise 40 bin metrekare. Erden İnşaat kalitesiyle yükselen projede 15 blok yer alıyor. Bin 200 konuta yer verilen Larissa Göl Evleri’nde alıcıya 1+1 ve 2+1 tipinde konut seçenekleri sunuluyor.
Karma konseptte tasarlanan projede konutların yanı sıra ticari alanlara yer verildi. Sosyal donatıları ve sunduğu ayrıcalıklı imkanlar ile dikkat çeken projede konut teslimlerinin ise 2019’un ilk çeyreğinde gerçekleştirilmesi hedefleniyor.

Fiyat listesinin ve ödeme planlarının belli olduğu projede konut sahibi olmak isteyenlere özel ödem seçenekleri sunuluyor. Alıcının şartlarına uygun ödeme planları geliştirilebilen Larissa Göl Evleri İzmir konut projesinde aylık sadece bin 800 TL taksitle kira öder gibi konut sahibi olma imkânı tanınıyor.

2019 yılının ilk çeyreğinde anahtara teslimlerinin yapılması beklenen projede geliştirilen format ile özlem duyulan sıcak ve keyifli mahalle yaşamı yeniden canlanıyor.

Erden İnşaat ve Gayrimenkul Larissa Göl Evleri sosyal donatıları şöyle:

  • 15 bin metrekare büyüklüğünde doğal gölet

  • Peyzajlı yeşil alanlar, yürüyüş yolları, dinlenme alanları, meyve ağaçları

  • Amfi tiyatro

  • Dikey orman konsepti

  • Akıllı ev teknolojisi

  • Çatılarda güneş enerjisi panelleri

  • Sosyal alanlar ve tesisler

  • Çocuklar için oyun alanları

  • 7/24 güvenli ve huzurlu ortam