EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Larissa Göl Evleri metrekare fiyatı 2 bin TL’den satışta!

ERDN İnşaat tarafından İzmir'in Menemen ilçesinde inşa edilen Larissa Göl Evleri projesinin metrekare fiyatı 2 bin TL’den başlıyor.

Toplam 5 etaptan meydana gelen 1+1 ve 2+1 dairelerden oluşan bu projenin ilk etabı 1 Nisan günü satışa çıkarıldı. Larissa Göl Evleri Satış Koordinatörü Zeki Emre Araz konuya ilişkin şu açıklamalarda bulundu: “1. Etap satışlarına çok hızlı başladık, ilk 10 günde 50’ye yakın dairenin satışını gerçekleştirdik. Biz bu projede yatırımcılara metrekaresi 2000 TL den başlayan fiyatlarla İzmir'in ve Menemen bölgesinin en karlı yatırım fırsatını sunuyoruz.”

Larissa Göl Evleri 1000 TL taksitle satışta!

Larissa Göl Evleri projesi 1000 TL taksitle, peşinatsız, vade farksız kira öder gibi ev sahibi olma fırsatı sunuyor. 1. Etapta yapılacak olan 144 dairenin tesliminin 20 ay, 2. Etap tesliminin ise 28 ay gibi kısa bir sürede yapılması bekleniyor.

ERDN İnşaat tarafından hayata geçirilen Larissa Göl Evleri projesi konut sahiplerinin konforu için dizayn edildi. Böylece ev sahipleri ihtiyaçları olan her şeyi evlerinin konforunda elde edebilecek, kompakt bir yaşama sahip olabilecek.

Önümüzdeki günlerde 2. Etap satışlarının başlaması planlanan Larissa Göl Evleri'nin 3. Etap satışları ise yaz aylarında satışa sunulacak.