EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Lal Bahçe'de kişiye özel ödeme seçenekleri sunuluyor

İstanbul Avrupa Yakasının en hızlı gelişen ilçelerinden Başakşehir’de hayata geçirilen Lal Bahçe’de kişiye özel ödeme alternatifleri sunuluyor.

3. Havalimanı ve Kanal İstanbul gibi dev devlet yatırımlarına yakın konumuyla dikkat çeken Başakşehir ilçesinde hayata geçirilen Lal Bahçe projesi yatırımcısına yüksek prim vaat eden projeler arasında yer alıyor. Bölgenin yakınında bulunan büyük devlet yatırımları ve Yavuz Sultan Selim Köprüsü’ne yakınlığı yakın zamanda yüksek kazanç vaat eden ilçeler arasında yer almasını sağlıyor.

İstanbul Avrupa Yakasının en hızlı gelişen ilçelerinden biri olan Başakşehir’de hayata geçirilen Lal Bahçe 3 bin 625 metrekare alan üzerinde inşa ediliyor. 12 katlı tek blok şeklinde tasarlanan Lal Bahçe’de yer alan konutların tamamı 4+1 şeklinde tasarlandı.

Projede yer alan 4+1 tipinde tasarlanmış dairelerin büyüklükleri ara katlarda brüt 211,83 metrekare ile 216,72 net 160 metrekare ile 164,75 metrekare aralığında değişiyor. Bahçe katı dairelerde ise metrekare büyüklükleri brüt 175,42 metrekare ile 210,32 metrekare, net 127,93 ila 162,64 metrekare arasında değişen büyüklüklerde tasarlandı.

Satışların başladığı Lal Bahçe projesinde kişiye özel ödeme alternatifleri sunularak daire sahibi olmak kolaylaştırılıyor.

İstanbul Avrupa Yakasının en yeni cazibe merkezlerinden Başakşehir’in merkezinde konumlandırılan HYK Yapı ve KİPTAŞ imzalı Lal Bahçe konut projesinde hem oturumcunun hem de yatırımcının yoğun talebine karşılık verecek 36 adet daire bulunuyor. Projede yer alan dairelerin tamamı 4+1 tipinde tasarlandı. Projeden daire sahibi olmak isteyenlerin koşullarına uygun olarak alternatif ödeme planları geliştiriliyor. 12 katlı tek blok şeklinde yükselen Lal Bahçe fonksiyonel bir mimaride tasarlandı.

Bünyesinde barındırdığı üstün özellikler ile hem oturumcudan hem de yatırımcıdan yoğun ilgi gören Lal Bahçe konut projesinde satışlar başladı.

Yüksekliği 340 santimetre olarak Lal Bahçe dairelerinde sakinlerinin her türlü ihtiyacını karşılayacak ve konforlu bir yaşam sürmesini sağlayacak akıl ev sitemlerine uygun panjur sistemi, özel kasa imkânı, depo alanı, katlarda özel havalandırmalı çöp odası gibi özellikler yer alıyor.

Sunduğu sosyal ayrıcalıklarla da dikkat çeken projenin olanakları arasında,

  • Çocuk oyun alanları

  • Sauna

  • Türk hamamı

  • Fitness merkezi

  • Güvenlik

  • Kameralı güvenlik sistemleri

  • Açık otopark

  • Kapalı otopark

  • Merkezi uydu sistemi yer alıyor.

Projede anahtar teslimlerinin ise Temmuz 2018 tarihinde gerçekleştirilmesi planlanıyor.