EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Lake 360'ın içerisinde sörf yapmak bile mümkün olacak

Beyttürk İnşaat'ın en yeni projesi Lake 360'da içinde kumsalı olan, sörf ve tekne turlarının yapılabileceği bir yapay deniz bulunacak.

Yabancı yatırımcıların en çok ilgi gösterdiği inşaat şirketlerinden biri olan Beyttürk İnşaat, Bursa'da yeni bir proje inşa etmeye hazırlanıyor. Toplamda 900 konutun bulunacağı Lake 360 adı verilen projede 1+1, 2+1, 3+1 daireler, dubleksler ve villalar yer alıyor.

Lüks sosyal donatılarıyla dikkat çeken Lake 360 projesinin içerisinde bir yapay denize de yer veriliyor. Projenin içerisinde bulunacak yapay denizde sörf yapmak, yüzmek, tekne turları yapmak da mümkün oluyor. Lake 360'ın diğer sosyal donatı alanları arasında açık ve kapalı otopark, spor salonu, çocuk oyun alanları, fitness merkezi, açık yüzme havuzu, yürüyüş parkuru, çocuk yüzme havuzu, restoran ve sosyal tesisler mevcut.

Son dönemde daire fiyatlarının yüzde 400 arttığı Yalova'da yükselmesiyle yatırımcılarına kısa vadede yüksek prim kazanma fırsatı sunan projede teslimlerine Aralık 2017'de başlanması bekleniyor. 31 bin alan üzerinde toplam 13 bloktan oluşacak olan projede inşaat çalışmaları ve satış tüm hızıyla sürüyor.