EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Lady Gaga 75 bin dolar kira ödeyecek

Dünyaca ünlü Amerikalı şarkıcı Lady Gaga New York’ta 75 bin dolara bir daire kiraladı. Lady Gaga’nın yeni evi göz kamaştırdı.

Dünyaca tanınan ABD’li ünlü şarkıcı Lady Gaga, Amerika’nın New York eyaletinde yer alan Manhattan bölgesinde yeni bir daire kiraladı. Ünlü şarkıcı Lady Gaga’nın yeni evi için ayda 75 bin dolar kira ödeyeceği öğrenildi.

Ayda 75 bin dolar kira ödeyecek

Dünyaca ünlü yıldız Lady Gaga, ABD’nin New York eyaletinin Manhattan kentinde yeni bir daire kiraladı. Yeni kiraladığı dairesi için her ay 75 bin dolarlık ödeme yapacak olan Lady Gaga’nın yeni evini kendi seçtiği biliniyor. Ünlü şarkıcı Lady Gaga’nın yeni dairesinde 5 yatak odası ve 6 banyosu bulunuyor.

Dairenin satış bedeli 23 milyon dolar

Sabah Gazetesi’nde yer verilen habere göre, ev bir İtalyan mimarisi olarak dikkat çekiyor. İtalyan mimarisinin çok beğenilen stillerinden bir tanesi olarak kendini gösteren evin satış bedeli ise 23 milyon dolar şeklinde açıkladı.

Tarihi yapının gizli otoparkı Lady Gaga’nın işine yarıyor

Lady Gaga’nın İtalyan mimarisiyle dizayn edilen lüks ve gösterişli dairesinin bulunduğu bina 1857 yılında inşa edildi. Tarihi özellikleriyle de dikkat çeken binanın arka tarafından içeriden girilebilen bir otoparkı da bulunuyor. Bu otopark sayesinde dünyaca ünlü şarkıcı Lady Gaga hiç kimseye görünmeden dilediği zaman giriş çıkış yapabiliyor.