Nef Ormantepe
2 Yıl Sonra Teslim
Nef Ormantepe İstanbul Anadolu / Çekmeköy Proje Detayı
Avenue İstanbul
2 Yıl Sonra Teslim
Avenue İstanbul İstanbul Avrupa / Büyükçekmece 443.000 TL - 1.100.000 TL Proje Detayı
Self İstanbul
1 Yıl Sonra Teslim
Self İstanbul İstanbul Avrupa / Esenyurt Proje Detayı
Sinpaş Finans Şehir
2 Yıl Sonra Teslim
Sinpaş Finans Şehir İstanbul Anadolu / Ümraniye 475.000 TL - 3.000.000 TL Proje Detayı

La Marin Kartal'da ön talep toplanıyor

Üçay İnşaat ve Sercan İnşaat ortaklığında Kartal'da yükselmeye başlayacak olan La Marin Kartal için ön talep toplama çalışmalarına başlandı.

İstanbul'un yatırım değeri en yüksek bölgelerinin başında gelen Kartal'da yeni bir projenin inşaatına başlanıyor. Tago Mimarlık tarafından tasarlanan La Marin Kartal projesi sahile 75 metre mesafede bulunan 8 bin 200 metrekarelik arazi üzerinde yükseliyor.

Ön talep toplama çalışmalarının başladığı La Marin Kartal projesinde konut sayısı ve konut tipleri henüz netleşmiş değil. Alanları 66 metrekare ile 151 metrekare arasında konutların yer almasının düşünüldüğü projede lansman öncesi metrekare birim fiyatları ise 6 bin 900 TL ile 9 bin TL arasında değişecek. Projede konutların yanı sıra ticari birimler de bulunacak.

Toplu taşıma araçlarına yürüme mesafesinde, sahil yoluna 75 metre, İDO Kartal'a ise 1,5 kilometre uzaklıkta yer alacak olan projenin inşaatına 2016'nın son çeyreğinde başlanacak. Aralık 2018'de teslim edilmesi beklenen projenin sosyal donatı alanları arasında açık ve kapalı yüzme havuzu, açık spor alanları, çocuk oyun alanları, yürüyüş parkuru, Türk hamamı, kapalı otopark, fitness merkezi ve sauna yer alacak.