EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Kuzeyşehir ön satışa çıktı

Yücesoy Mühendislik tarafından İzmir Menemen'de hayata geçirilen Kuzeyşehir projesinde ön satışlara başlandı. Projede fiyatlar 265 bin TL'den başlıyor.

İzmir'in gelişmeye devam eden bölgelerinden Menemen'de 30 bin metrekare arazi üzerinde konumlandırılan Kuzeyşehir projesi uygun fiyatlar ve avantajlı ödeme koşullarıyla ön satışa çıktı. Toplamda 396 konutun yer aldığı projede 2+1, 2+1 dubleks, 3+1, 3+1 dubleks daireler ve 4+1 tipindeki villalara yer veriliyor. Aralık 2018'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi beklenen projede konutların büyüklükleri 121 metrekare ile 208 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

Projeden daire sahibi olmak isteyenlere kişiye özel ödeme koşulları sunulan Kuzeyşehir'den banka kredisiyle de konut satın alınabiliyor. Detaylarının önümüzdeki günlerde belli olacağı Kuzeyşehir projesinin sosyal donatı alanları arasında açık ve kapalı otopark, açık ve kapalı yüzme havuzu, basketbol sahası, fitness merkezi ve yürüyüş parkuru bulunuyor.

Çanakkale Otoyolu, Manisa Otoyolu, planlanan Körfez Köprüsü ve İZBAN gibi ulaşım hatlarına yakınlığı dolayısıyla kısa sürede yüksek prim vadeden projeyle ilgili ayrıntılı bilgi ve ön talep formuna www.izmirkuzeysehir.com adresinden ulaşılabiliyor.