EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Kuzeyşehir Koru’da fiyatlar 260 bin TL’den başlangıç gösteriyor

İzmir Menemen’de yükselen Kuzeyşehir Koru’da fiyatlar 260 bin TL’den başlıyor. 2+1, 3+1 ve 4+1 seçeneklerinin yer aldığı projede teslimler Nisan 2021'de yapılacak.

İzmir Menemen’de Yücesoy Mühendislik tarafından yaşama kazandırılan Kuzeyşehir Koru projesinde ön talep toplama süreci başladı. 2+1, 3+1, 4+1 ve dubleks seçeneklerinin yer aldığı Yücesoy Kuzeyşehir Koru’da fiyatlar 260 bin TL’den başlangıç gösteriyor.

KONUT BÜYÜKLÜKLERİ 67 METREKAREDEN BAŞLIYOR

Kuzeyşehir Koru; 31 bin metrekare üzerinde 2+1, 3+1, 4+1 ve dubleks seçenekleri olmak üzere toplam 716 konuttan meydana geliyor. Kuzeyşehir Koru’daki konutlar 67 metrekareden başlayan büyüklüklerde alıcılarına sunuluyor.

KUZEYŞEHİR KORU FİYAT LİSTESİ (EKİM 2018)

2+1 konutlar 260 bin TL’den,

3+1 konutlar 390 bin TL’den,

4+1 konutlar 460 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Yücesoy Kuzeyşehir Koru’da banka kredisi olmadan şirket bünyesinde kefilsiz taksit imkanı ve kişiye özel ödeme seçenekleri sunuluyor.

Yücesoy Kuzeyşehir Koru’daki konutların Nisan 2021’de yeni sahiplerine teslim edilmesi planlanıyor.

YÜZDE 55’İ YEŞİL ALANLARA AYRILACAK

31 bin metrekare arsa alanı üzerinde yükselen Kuzeyşehir Koru’da alanın yüzde 55'i yeşil alana ayrıldı. Yücesoy Kuzeyşehir Koru’daki konut sakinlerine olimpik yüzme havuzu, beach, crossfit alanı gibi birçok spor ve aktivite alanı sunuluyor.

Yücesoy Kuzeyşehir Koru projesine ait dış ve iç görseller ile detaylı bilgilerin önümüzdeki haftalarda netleşmesi bekleniyor. Tüm güncel bilgiler için konuthaberi.com’u takipte kalın.