EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Kuzey Yakası'nda satışlara başlandı

Emlak Konut GYO imzasıyla İstanbul'un en hızlı prim yapan lokasyonlarından Başakşehir'de yükselen Kuzey Yakası projesi lansmana özel fırsatlarla satışa çıktı.

İstanbul'un hızla değer kazanmaya devam eden bölgelerinden Başakşehir'de 350 bin metrekarelik arazi üzerinde 10 blok halinde yükselen Kuzey Yakası projesinde satışlara başlandı. 7 bloğu ofislere, 2 bloğu otel ve kongre merkezine, 1 bloğu ise sosyal alanlara ayrılan proje; 316 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuldu.

Aralık 2020'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanan Kuzey Yakası projesinde toplam 373 birime yer veriliyor. Lansmana özel yüzde 10 peşinatla ofis sahibi olunabilen projede; peşinat sonrası kalan bedel 18. ve 24. aylarda yüzde 10'luk ara ödeme ve kalanı TÜFE'ye göre 120 ayda yüzde 0,50 faiz oranıyla taksitlendiriliyor. Projenin bir diğer ödeme planına göre; yüzde 20 peşinatla 24 ay, yüzde 30 peşinatla 36 ay, yüzde 40 peşinatla 48 ay, yüzde 50 peşinatla 60 ay vade farksız taksit imkanından yararlanılabiliyor.

TEM, E-5, Yavuz Sultan Selim Köprüsü bağlantı yollarına olan yakınlığı ile dikkat çeken Kuzey Yakası projesi hakkında açıklamalarda bulunan Emlak Konut GYO Genel Müdürü Murat Kurum, "Başakşehir konum itibariyle 3. Havalimanı, Kuzey Marmara Otoyolu, Entegre Sağlık Kampüsü, Stadyumlar, Resmi Kurum Binaları ve Üniversite gibi devletimizin büyük ölçekli yatırım projeleri ile her geçen gün değerine değer katan bir bölge olma özelliğini hiçbir zaman kaybetmeyecek potansiyeliyle ön plana çıkıyor.

Bu doğrultuda Başakşehir’de İstanbul’un iş ve sosyal yaşamına yeni bir soluk getiriyoruz. Bölge ile uyum sağlayacak, doğa ile iç içe az katlı ofis ve ticari ünitelerin olduğu proje ile iş yaşamını Kuzey Yakası’nda yeniden yorumluyoruz. Kuzey Yakası içerisinde ofisler ve ticari alanların yanı sıra; otel, spor kompleksi, konser salonu, sosyal tesisler, çocuk alanları ve hayvanat bahçesi gibi faaliyet alanlarının dışında bir de dünya metropollerinde görmeye alıştığımız devasa bir şehir parkı yer alıyor. Günün stresi ve yoğunluğundan sıyrılabileceğiniz, ailenizle vakit geçirebileceğiniz, üretkenliğin ve yaratıcılığın beslenebileceği bir ortam sunan Kuzey Yakası’nda, çocukların ve gençlerin hayallerine de büyüklerin hedeflerine de yer var. Tüm bu imkanları bir arada bulunduran Kuzey Yakası ile hem Başakşehir’e hem de İstanbul’a yeni değerler kazandıracağız" dedi.