Keleş Center Airport
3 Ay Sonra Teslim
Keleş Center Airport İstanbul Avrupa / Küçükçekmece 440.000 TL - 1.400.000 TL Proje Detayı
Nef Çamlıtepe
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Çamlıtepe İstanbul Anadolu / Çekmeköy Proje Detayı
Babacan Port Royal
Hemen Teslim
Babacan Port Royal İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı

Kuzey Cadde dükkanları metrekaresi 8 bin TL’den satışa sunuluyor

İstanbul Avrupa Yakasının gelişen lokasyonu Başakşehir’de yaşama kazandırılan Kuzey Cadde’deki 50 adet dükkan açık artırmayla satışa sunuluyor.

27 Mayıs 2018 tarihinde açık artırma usulü ile satışa sunulacak Kuzey Cadde dükkanlarında metrekare birim fiyatları ise 8 bin TL’den başlangıç gösteriyor. Kuzey Cadde dükkanları 27 Mayıs tarihinde satışa çıkıyor.

TOKİ güvencesi ve Makro İnşaat kalitesiyle yaşama geçirilen Kent Merkezi’ne komşu proje Kuzey Cadde’de yer alan 50 adet dükkan için gerçekleştirecek açık artırmaya katılmak isteyenlerin en son 26 Mayıs 2018 tarihinde kadar başvurularını tamamlaması gerekiyor.

Açık artırmaya katılabilmek için gerekli olan şartlar ise şu şekilde sıralanıyor:

  • Kuzey Cadde projesinin satış ofisinden şartname almak,

  • Dükkanların açık artırmasına katılım için istenilen tutarı Toplu Konut İdaresi (TOKİ) teminat hesabına yatırmak,

  • Kuzey Cadde’nin satış ofisinden açık artırma için bayrak numarası temin etmek,

  • Evrak kayıt işlemleri tamamlamak ve ihalenin gerçekleştirileceği gün ve saatte bayrağı teslim almak gerekiyor.

İstanbul Avrupa Yakasının sürekli gelişen ve değerlenen lokasyonlarından Başakşehir’de Makro İnşaat güvencesiyle sektöre kazandırılan Kuzey Cadde projesinin dükkanlarının açık artırması 27 Mayıs 2018 saat 14:00’da Hampton By Hilton İstanbul Kayaşehir Oteli’nde yapılacak.

Dükkan teslimlerin Eylül 2019’da yapılması planlanan Kuzey Cadde projesinde büyüklükleri 60 metrekare ile bin 132 metrekare arasında değişen dükkan alternatifler bulunuyor.

Kuzey Cadde dükkan fiyatlarının metrekaresi 8 bin TL’den start alıyor. Peşin ödemelerde yüzde 10 oranında indirim uygulanan Kuzey Cadde projesinde yüzde 50 peşin verildiğinde kalan dükkan bedeli ise teslim gününde tahsil edilebiliyor. Banka kredisi ile dükkan alma imkanı da sağlayan Makro İnşaat Kuzey Cadde projesi 10 bin 984 metrekare alan üzerinde tamamı cadde, mağaza ve dükkan olarak tasarlanıyor.