EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Kumru Ankara'da fiyatlar 503 bin TL'dne başlıyor

Kuzu Grup imzasıyla Ankara Çankaya'da hayata geçirilen Kumru Ankara'dan daire sahibi olmak isteyen yatırımcılara kişiye özel ödeme koşulları sunuluyor.

SeaPearl Ataköy, Kuzu Effect ve Kumru Ankara projelerinin satışlarına devam eden Kuzu Grup, Ankaralı yatırımcı tarafından ilgi görmeye devam ediyor. Ankara'nın en hızlı prim yapan bölgelerinden Çankaya'da geliştirdiği Kumru Ankara projesinde yüksek bir satış grafiği yakalayan şirket, projeden daire sahibi olmak isteyenlere kişiye özel ödeme koşulları sunuyor.

Toplamda 164 dairenin yer aldığı Kumru Ankara projesinde alanları 66 metrekare ile 297 metrekare arasında değişiklik gösteren 1+1, 1,5+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 tipinde dairelere yer veriliyor. 10 bin 609 metrekare arazi üzerinde yükselen Kumru Ankara'nın teslimlerine Nisan 2018'de başlanması planlanıyor.

Konutların yanı sıra 3 bin 920 metrekare ticari alana da sahip olan Kumru Ankara'da konut fiyatları 503 bin TL'den başlıyor. Her katında sosyal tesis alanlarının bulunmasıyla dikkat çeken proje hakkında ayrıntılı bilgi ve talep formuna www.kumruankara.com adresinden ulaşılabiliyor.