EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Kuleli Evleri Bomonti’de Ramazan’a özel yüzde 7 indirim

Yıldırım Yapı Grubu tarafından İstanbul’un Şişli lokasyonunda hayata geçirilen Kuleli Evleri Bomonti’de Ramazan’a özel yüzde 7 indirim fırsatı sunuluyor

Yıldırım Yapı Grubu imzasıyla İstanbul Şişli’de konumlandırılan Kuleli Evleri Bomonti projesinde 69 konut ve 13 adet ticari birim yer alıyor.

1+1 normal, 2+1 normal ve teraslı, 3+1 teraslı dubleks ve 4+1 teraslı dubleks dairelere yer verilen projede Ramazan ayına özel peşin ödemelerde yüzde 7 indirim fırsatı sunuluyor. Kuleli Evleri Bomonti’de yaşam bir süredir devam ediyor.

Kuleli Evleri Bomonti’de 1+1 daireler 70 ile 90 metrekare, 2+1 daireler 85 ile 95 metrekare arasında değişen büyüklüğe sahip. Projede fitness center, çocuk oyun alanı, cep sineması, toplantı salonu gibi sosyal donatılar bir arada yer alıyor.

Kuleli Evleri Bomonti; Beşiktaş’a 2 kilometre, E5 karayoluna 1 kilometre, Nişantaşı’na 3 kilometre, Taksim’e 2 kilometre, Kağıthane’ye 2 kilometre, Çağlayan Adliye Sarayı’na 1 kilometre, metro duraklarına ise 1 kilometre mesafede yükseliyor.