EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Kuleli Evleri Bomonti’de ilk 34 daire teslim edildi

Yıldırım Yapı Grubu tarafından İstanbul Şişli’de hayata geçirilen Kuleli Evleri Bomonti’de ilk 34 daire sahiplerine teslim edildi.

Kuleli Evleri Bomonti’nin ilk 34 dairesi geçtiğimiz gün düzenlenen törenin ardından sahiplerine teslim edildi. Toplam 69 konuttan oluşan butik bir proje kimliğindeki Kuleli Evleri Bomonti, 20 ayda tamamlandı.

Yıldırım Yapı Grubu tarafından inşa edilen Kuleli Evleri Bomonti’de ayrıca 1872 metrekalik ticari alan da bulunuyor.

Kuleli Evleri Bomonti’de henüz satışa çıkmayan sınırlı sayıdaki konut da uygun ödeme seçenekleriyle yeni sahiplerini bekliyor. 36 ay vadede sıfır faiz fırsatının bulunduğu Kuleli Evleri Bomonti’de ayrıca peşin alımlarda da yüzde 7 indirim uygulanıyor. 20 ayda tamamlanan bu proje yerli yatırımcıların yanı sıra yabancı yatırımcıların da ilgisini çekiyor.

Kuleli Evleri Bomonti’de 1+1 daireler 70 ile 90 metrekare, 2+1 daireler 85 ile 95 metrekare arasında değişen büyüklüğe sahip. Proje kapsamında fitness center, çocuk oyun alanı, cep sineması, toplantı salonu gibi sosyal donatılar bir arada yer alıyor. Üniversitelere yakın lokasyonda hayata geçirilen Kuleli Evleri Bomonti projesi, kiracılar tarafından da büyük ilgi görüyor.