EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Kuleli Evleri 6 yılda yüzde 400 kazandırdı

Kuleli Evleri projesi 6 yılda yatırımcılarına yüzde 400 kazandırdı. İnşaatın başladığı 2011 yılında bin 800 TL olan metrekare fiyatı 2017’de 8 bin TL’ye kadar çıktı.

Yıldırım Yapı Grubu’nun hayata geçirdiği Kuleli Evleri, inşaatına başlandığı 2011 yılından bugüne kadar geçen 6 yılda yatırımcılarını yüzde 400 kâr marjıyla memnun etti.

Kuleli Evleri’nde yer alan konutları metrekaresini bin 800 TL’den alanlar, 2017 yılında dairelerinin metrekaresini yüzde 400 artış ile 8 bin TL’den sattı ve kârlı bir yatırıma imza attı.

TÜRKİYE’DE EN ÜST SIRADA YER ALDI

Yarım asırlık tecrübesiyle inşaat sektöründe hizmet veren Yıldırım Yapı Grubu, İstanbul Bomonti’de yer alan Kuleli Evleri Bomonti projesinin ilk etabı 2014 yılında, 2’nci etabı ise 2017 yılı son çeyreğinde tamamladı.

Bomonti’de Yıldırım Yapı Grubu tarafından hayata geçirilen ve 2011 yılında inşaatına başlanan Kuleli Evleri projesi, 6 yılda yüzde 400 kâr ile Türkiye’de yapılan konut projeleri içinde en üst sırada yer aldı.

HAYATA GEÇİRİLEN PROJELERDE KONUM TERCİH SEBEBİ

Yıldırım Yapı Grubu Başkan Yardımcısı Kubilay Yıldırım, konut projelerinde konum, tecrübe ve satış sonrası hizmetin önemli faktörler arasında yer aldığını belirtti.

Projelerde konumun özellikle alıcılar için belirleyici bir faktör olduğunu belirten Yıldırım, Bomonti’nin son yıllarda değeri hızla artan İstanbul’un en önemli semtlerinden biri olduğunu ifade etti.

Yıldırım Yapı Grubu Başkan Yardımcısı Kubilay Yıldırım

Hastaneler, üniversiteler, restoranlar, kafeler, sinemalar, oteller ve konut projelerinin bölgede yer almasının semtin hızlıca değerlenmesini sağladığını belirten Yıldırım; “Konumun yanı sıra konut projelerinin değerlenmesindeki bir diğer faktörün tecrübe olduğunu son zamanlarda özellikle Bağdat caddesindeki dönüşümün kötü örneklerinde görüyoruz. Hızla çoğalan, geçmişi ve tecrübesi olmayan kalfa müteahhitler hem sektöre hem de vatandaşa büyük zararlar verdi” dedi. Yıldırım sözlerine 2016/2017 yıllarında Kadıköy’de bitirilemeyen kalitesiz yapıların vatandaşları yıllarca kirada kalmaya iteceğini belirterek devam etti.

SATIŞ SONRASI HİZMET DEVAM EDİYOR

Satış sonrası hizmet kalitesinin Kuleli Evleri Bomonti’nin değerlenmesindeki en önemli sebepler arasında yer aldığını belirten Yıldırım, “Kuleli Evleri Bomonti projelerinde bina oturumu başladıktan sonraki 2 yıl boyunca bina yönetimini üstlendik. Diğer yandan dairelerde oluşabilecek herhangi bir hatayı gidermek üzere de 5 yıl boyunca teknik ekip hizmeti sunduk” ifadelerini kullandı.