EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Kuğu Gölü Villaları'nda teslimler Aralık 2018'de

KLC İnşaat tarafından Ankara Gölbaşı'nda inşa edilen Kuğu Gölü Villaları projesinde teslimler Aralık 2018'de yapılacak. Fiyatlar ise 1 milyon 400 bin TL'den başlıyor.

KLC İnşaat tarafından Ankara gölbaşı’nda hayata geçirilen Kuğu Gölü Villaları projesinde 5+1 daireler 1 milyon 400 bin TL’den başlıyor.

Ankara Gölbaşı mevkinde KLC İnşaat kalitesiyle projelendirilen Kuğu Gölü Villaları projesinde fiyatlar 1 milyon 400 bin TL’den başlıyor. Tamamı 5+1 tipindeki konutlardan oluşan projede kişiye özel ödeme seçenekleri sunuluyor.

Kuğu Gölü Villaları projesinde konut teslimlerinin Aralık 2018’de yapılması planlanıyor.

Toplamda 35 müstakil villadan oluşan projede konutların tamamı 5+1 şeklinde tasarlandı. Dairelerin fiyatları ise 1 milyon 400 bin TL’den başlıyor.

Bodrumlu ve bodrumsuz olmak üzere iki tür tipte tasarlanan 5+1’ler 300 metrekare bodrumsuz ve 530 metrekare bodrumlu şekilde inşa edildi.

Bodrumlu villalarda 100 metrekarelik hobi odası, home sineması, Türk hamamı yer alıyor. Kuğu Gölü Villaları’nda yatay yaşam konseptimizin giriş katında salon, günlük oturma odası, mutfak, kış bahçesi, misafir yatak odası ve home ofis konforundaki çalışma odası yer alıyor.

Üst katta ise hepsi ebeveyn formatında duş ve tuvaletli yatak odaları, göl manzarasını doyasıya seyredeceğiniz geniş teras, gecelik ihtiyaçlarınız için mini mutfak ve uyku öncesi okuma seansları için bir sofa bulunuyor.

İncek Bulvarı, ODTÜ Ormanı, Ahlatlıbel Tesisleri, Bilkent ve Hacettepe Üniversitelerine çok yakın, trafiksiz ve kesintisiz ulaşım sağlayan proje, Anayasa Mahkemesi, Atılım Üniversitesi, Ufuk Üniversitesi, TED Koleji, Nesibe Aydın Koleji gibi köklü kurumların kesişim noktasında konumlanıyor.