EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Korulu düzen sizi bekliyor: İster yüzde 5 peşin ister 50 ay senet

Polatyol Yapı’nın Eston Şehir projesinin Eston Şehir Koru ayağında alıcıya ister yüzde 5 peşinat ister 50 ay senetle daire sahibi olma fırsatı sunuluyor.

Sektörün köklü isimlerinden Polatyol Yapı tarafından İstanbul Avrupa Yakasının en hızlı gelişen ve en nezih bölgelerinden Bahçeşehir’de hayata kazandırılan Eston Şehir Koru projesinden daire satın alan ilk 50 ‘Paro’luya da Zara Home’dan 5 bin TL değerinde hediye çeki veriliyor.

Eston Şehir projesinin Eston Şehir Koru ayağında manzaralı teraslardan birine sahip olmak isteyenler ister yüzde 5 peşin ister 50 ay senetle ödemelerini yapabiliyor.

Sunduğu ferah meydanları, lüks ve müstakil konutları ile sakin ve huzurlu bir yaşamın kapılarının aralamaya davet eden proje İstanbul Avrupa Yakasının genellikle çalışan ve yüksek eğitimli alıcısı tarafından tercih edilen Bahçeşehir lokasyonunda inşa ediliyor.

Korulu düzene çekmek için özel ayrıcalıklar sunulan projede cazip ödeme fırsatlarıyla doğanın dinginliğinde sakin ve huzurlu bir yaşam için çok özel kampanyalar geliştirildi. Eston Şehir Koru projesinde geliştirilen kampanya ile konak daireleri yüzde 5 peşin ya da 50 ay senet seçenekleriyle satışa sunuluyor. Projeden daire satın alan il 50 Paro’luya (Paro kart) ise Zara Home’dan yeni evlerini istedikleri gibi döşeyebilecekleri 5 bin TL değerinde bir hediye çeki veriliyor. Cazip ödeme koşulları ile konut sahibi olanlar ev alışverişlerinde hediye çekiyle yapabiliyor.

Polatyol Yapı kalitesiyle İstanbul Avrupa Yakasında sektöre kazandırılan Eston Şehir projesinin Eston Koru etabında toplam 1090 adet daireye yer verildi. Karma konseptte tasarlanan projede dairelerin yanı sıra 31 tane ticari ünite bulunuyor. 1 milyar TL’lik yatırımla hayata geçirilen projede konut tipleri villa, katlı villa ve 5 katlı koru konakları ile 7-8 katlı koru evleri şeklinde tasarlandı.

2+1’den 5+1’e kadar çeşitli konseptlerde müstakil yaşam alanları sunulan projede en düşük metrekare fiyatı 5 bin 500 TL’den başlıyor. Projede yer alan en düşük fiyatlı daire 126 metrekare büyüklüğündeki 640 bin TL değerindeki daire. Bahçeli konutlarda ise fiyatlar 900 bin TL ile 1 milyon 500 bin TL arasında değişiklik gösteriyor.

4 bin kişilik dev bir kasaba olarak planlan projede ferah meydanlar, amfi tiyatro, meyve bahçeleri gölet, evcil hayvan parkı, açık hava sineması ve korular yer alıyor.

Polatyol Yapı tarafından İstanbul Bahçeşehir lokasyonunda hayata kazandırılan dev projede teslimlerin ise Haziran 2019 tarihinde yapılması bekleniyor.