EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Koru Narlıdere’de konut fiyatları 390 bin TL’den başlıyor

İzmir Narlıdere’de hayata geçirilen Koru Narlıdere’de konut fiyatları 390 bin TL’den başlıyor. Teslimler ise Mart 2021’de gerçekleştirilecek.

Yapı ST tarafından hayata geçirilen Koru Narlıdere projesi, İzmir Narlıdere’de yaşama kazandırılıyor. Teslimlerin Mart 2021’de yapılacağı Koru Narlıdere’de fiyatlar 390 bin TL’den başlıyor.

KORU NARLIDERE FİYAT LİSTESİ (MART 2019)

4 bin 248 metrekare üzerinde yükselen Koru Narlıdere; 1+1, 1+1 bahçeli, 1+1 loft ve 2+1 seçenekleri olmak üzere toplam 143 adet daireden meydana geliyor.

Konut fiyatlarının 390 bin TL’den başlangıç gösterdiği Koru Narlıdere’de bu rakam 1 milyon 350 bin TL’ye kadar yükselebiliyor.

Koru Narlıdere’de yüzde 25 peşinat ile konut sahibi olunabiliyor. Koru Narlıdere’de kalan bedel için 24 ay vade imkanı sunuluyor. Peşin ödemelerde ise yüzde 20 indirim uygulanıyor.

Koru Narlıdere’deki dairelerin Mart 2021’de yeni sahiplerine teslim edilmesi planlanıyor.

DENİZ VE ORMAN MANZARASI İLE DİKKAT ÇEKİYOR

3 bloktan meydana gelen Koru Narlıdere projesinde konutlar deniz ve orman manzaralı teras ve balkonları ile dikkatleri üzerine çekiyor.

AVM’lere, çevreyollarına, eğitim kurumlarına ve ulaşım kanallarına çok yakın olan Koru Narlıdere’deki konut sakinlerine yüzme havuzu, fitness salonu, sauna, kütüphane, eğlence odaları gibi birçok spor ve aktivite alanı sunuluyor.