EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Koru Life Göktürk’te 1+1’den 4+2’ye kadar her ihtiyaca uygun konut tipleri bulunuyor

Gayrimenkul sektörünün önemli isimlerinden Aykutoğlu İnşaat tarafından hayata geçirilen Koru Life Göktürk’te 1+1’den 4+2’e kadar geniş yelpazede konut tipleri yer alıyor.

Aykutoğlu İnşaat kalitesiyle İstanbul Avrupa Yakasında Göktürk lokasyonunda konumlandırılan Koru Life Göktürk projesinde 1+1’den 4+2’e kadar her türlü ihti,yaca cevap verebilecek nitelikle konut tasarıları bulunuyor.

Fiyatların 731 bin 500 TL’den başladığı projede anahtar teslimlerinin ise Aralık 2017 tarihinde gerçekleştirilmesi bekleniyor.

3 bin 200 metrekare inşaat alanı üzerinde hayata geçirilen projede farklı konut tiplerinde toplam 95 konut bulunuyor.

Koru Life Göktürk projesinde büyüklükleri 77 metrekare ile 271 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1, 2+2, 3+1 ve 4+2 konut seçenekleri yer alıyor.

Projede 731 bin 500 TL’den başlayan fiyatlar 3 milyon 387 bin 500 TL’ye kadar yükseliyor. projede banka kredisi kullanılarak konut sahibi olunabiliyor.

Akkutoğlu Koru Life Göktürk projesinde kira getirilerinin 2 bin TL ile 8 bin TL arasında değişiklik göstermesi öngörülüyor. Su deposu, jeneratör gibi hizmetleri bünyesinde bulunduran projede; sauna, kapalı yüzme havuzu, güvenlik, cep sineması, barbekü alanı, Türk hamamı, yürüyüş ve peyzaj alanları da bulunuyor.