EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Koru Görkem Evleri'nde fiyatlar 396 bin TL'den başlıyor

Koru Yapı tarafından Silivri'de hayata geçirilen Koru Görkem Evleri projesinden konut sahibi olmak isteyenlere kişiye özel ödeme koşulları sunuluyor.

Son dönemde İstanbul'un gözde yatırım alanları arasına giren Silivri'de üç blok halinde inşa edilen Koru Görkem Evleri projesinde toplam 76 daireye yer veriliyor. Alanları 64 metrekare ile 137 metrekare arasında değişiklik gösteren 2+1, 3+1 ve 3+1 dubleks daire tiplerinin bulunduğu Koru Görkem Evleri'nde teslimlere Aralık 2018'de başlanması planlanıyor.

Kişiye özel ödeme koşullarıyla kolayca konut sahibi olunabilen projede fiyatlar 396 bin TL'den başlıyor. Yatırımcısına yoğun trafikten ve stresten uzak bir yaşam vadeden Koru Görkem Evleri; E-5, hastane, okul, üniversite, alışveriş merkezi, resmi kurumlar, spor merkezleri ve sahile 5 dakikalık uzaklıkta yer alıyor.

Sosyal donatı alanları arasında çocuk oyun alanları, açık yüzme havuzu, sauna, fitness merkezi, tenis kortu, kapalı otopark ve Türk hamamının bulunduğu proje hakkında ayrıntılı bilgi ve talep formuna www.korugorkemevleri.com adresinden ya da 0549 387 10 14 numaralı telefondan ulaşılabiliyor.