EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Koru Evleri 1. Etapta 2019 teslimli daireler 375 bin TL’den başlıyor

Bursa’nın en popüler ilçelerinden Nilüfer’de konumlanan Serintepe İnşaat Koru Evleri 1. Etapta Mart 2019 teslimli konutlar 375 bin TL’den başlıyor.

Serintepe İnşaat kalitesi ve güvencesiyle Bursa’nın Nilüfer ilçesindeki Kayapa Çamlıktepe mevkiinde sektöre kazandırılan Koru Evleri projesinin ilk etabında satışlar başladı. Fiyatların ve ödeme planlarının açıklandığı projede daire fiyatları 375 bin TL’den başlangıç gösteriyor.

Konumu, zengin sosyal donatıları ile fark yaratmayı başaran projede konut fiyatları 375 bin TL ile 750 bin TL arasında farklılık gösteriyor. Konut kredisi kullanarak konut alımına uygun olan projede ayrıca alıcının şartlarına özel ödeme olanakları da geliştiriliyor.

Son günlerde git gide popülerliğini artıran ve sahiplik yaptığı markalı konut projeleriyle ivme kazanan Bursa’nın merkezi ilçelerinden Nilüfer’de sektöre kazandırılan projede toplam 35 adet konuta yer verildi. Projede yer alan konutlar 2+1, 3+1 ve 5+1 tipinde tasarlandı. Farklı ihtiyaçlara ve zevklere karşılık gelebilecek özellikler de donatılan projede geniş bir kitleye hitap ediyor.

Projenin ödeme planları, fiyat listesi ve sosyal donatıları hakkındaki bilgilere haberimizden erişebilirsiniz.

3 bin 150 metrekarelik alanda inşa edilen projenin 2 bin 400 metrekarelik alanı yeşil alanlara ayrılıyor. Çocuk oyun alanları, sauna, otopark, açık yüzme havuzu, fitness salonu, yeşil alanlar, yürüyüş parkurları, güvenlik, açık ve kapalı otopark gibi hayatı kolaylaştıran projede anahtar teslimlerinin ise Mart 2019 tarihinden yapılması hedefleniyor.

2 blok şeklinde yükselen proje 2+1’den 5+1’e kadar farklı tiplerde tasarlanmış toplam 35 konuta yer veriliyor. Serintepe İnşaat Koru

Evleri Bursa 1. Etap konut projesinde yer verilen dairelerin metrekare büyüklükleri ise 141 metrekare ile 337 metrekare aralığında değişiklik gösteriyor.

Konut teslimlerinin Mart 2019 tarihinde gerçekleştirilmesi planlanan proje zengin sosyal donatıları, merkezi konumu ve cazip ödeme imkanları ile hem yatırımcıya hem de oturumcuya hitap edebilmeyi başarıyor.