Keleş Center Airport
3 Ay Sonra Teslim
Keleş Center Airport İstanbul Avrupa / Küçükçekmece 440.000 TL - 1.400.000 TL Proje Detayı
Nef Çamlıtepe
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Çamlıtepe İstanbul Anadolu / Çekmeköy Proje Detayı
Babacan Port Royal
Hemen Teslim
Babacan Port Royal İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı

Körfezkent Emlak Konutları'nda 50 daire için başvurular alınıyor

Körfezkent Emlak Konutları projesinde yer alan Çevre ve Şehircilik Bakanlığına ait 50 adet 2+1 daire için ön talep süreci başladı. Ön talep için bin TL teminat isteniyor.

Körfezkent Emlak Konutları projesinde yer alan Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’na ait dairelerde Ramazan Bayramı’na özel geliştirilen kampanya kapsamında 50 adet 2+1 daire satışa sunuluyor. Konutlara talip olan vatandaşların en geç 30 Haziran 2018 tarihinde mesai bitimine kadar bin TL teminat bedeli ödeyerek ön talep başvurularını gerçekleştirmiş olmaları gerekiyor. Başvurular başladı!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’na ait Körfezkent Emlak Konutları projesinde yer alan 2+1 daire seçenekleri tüketiciye sunuluyor. Bin TL ön talep bedeli ödenerek stokla sınırlı 50 daire için ön talepte bulunmak mümkün.

Ramazan Bayramı’na özel geliştirilen kampanya kapsamında; projede toplam 50 adet 2+1 kat planında daire seçeneği yer alıyor. Projede yer alan dairelerin fiyatları 165 bin TL’den başlangıç gösteriyor.

Ön taleplerin toplanmaya başladığı Körfezkent Emlak Konutları’nda yer alan 50 daire için 13 Haziran ile 30 Haziran tarihleri arasında başvuruda bulunabilecek. Konutlardan birine talip olan vatandaşların bin TL tutarında teminat bedeli yatırması gerekiyor

196 adet konut bulunan Körfezkent Emlak Konutları projesinde 6 ve 9 katlı olmak üzere 6 blokta yayılan 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 kat planında daire seçenekleri yer alıyor. Kampanyaya dahil edilen dairelerin ise tamamı 2+1 planında tasarlanıyor.

Satışı TURYAP organizatörlüğünde gerçekleşen İzmit Körfez Kent Emlak Konut 3. Etap’ ta yer alan Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’na ait Emlak Konutları’nda toplam 50 adet 2+1 kat planında daire seçeneği için ön talepler toplanmaya başladı.

Temmuz ayında 4 bin TL teminat bedeli ve TURYAP hizmet bedeli yatırılacak zaman sürecinde, satış onayının sonrasında ise yüzde 25’ i peşin, kalan miktar ise üç ay sonra nakden defaten veya bankalardan konut kredisi kullanılarak temin edilebiliyor.