EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Kordon İstanbul'da fiyatlar güncellendi

Ege Yapı Group imzasıyla Kağıthane'de yükselen Kordon İstanbul projesinde satışlar tüm hızıyla devam ediyor. Projede fiyatlar 505 bin TL'den başlıyor.

İstanbul'un hızla değerlenen lokasyonlarından Kağıthane'de 27 bin metrekarelik arazi üzerinde konumlandırılan Kordon İstanbul projesinde toplam 559 konut ve 55 mağazaya yer veriliyor. Alanları 41 metrekare ile 180 metrekare arasında değişiklik gösteren stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1, 3,5+1 ve 4+1 tipinde konutların bulunduğu Kordon İstanbul'da ticari birimlerin büyüklükleri 50 metrekare ile 250 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

Nisan 2019'da tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanan projenin lansman kampannyası kapsamında; projeden konut sahibi olmak isteyenlere yüzde 12 oranında indirim yapılıyor. Peşin ödemeyle Kordon İstanbul'dan ev satın almak isteyenlere ise lansman indirimine ek olarak yüzde 8'lik peşin indirimi yapılıyor. Ön talep döneminde 4 binin üzerinde talep alan Kordon İstanbul'da 1+1 daireler 505 bin TL'den, 2+1 daireler 1 milyon 199 bin 760 TL'den, 3+1 daireler 1 milyon 176 bin TL'den, 3,5+1 daireler 1 milyon 500 bin TL'den, 4+1 daireler ise 1 milyon 800 bin TL'den başlayan fiyatlarla yatırımcının beğenisine sunuluyor. Stüdyo dairelerin satışlarının tamamlandığı projede; dileyenler yüzde 30 peşinatla 36 ay vade farksız taksit imkanından yararlanabiliyor.

820 milyon TL'lik yatırımla inşa edilen Kordon İstanbul projesi hakkında bilgi veren Ege Yapı Yönetim Kurulu Başkanı H. İnanç Kabadayı, "Sadabad Deresi ıslah projesi tamamlandığında kesintisiz yürüyüş ve bisiklet yollarının yanı sıra pek çok spor alanıyla da aktif yaşamın merkezi olacak. Eyüp ve Sarıyer’deki ormanları, yeşil bir koridor eşliğinde Haliç ile buluşturmayı amaçlayan projeyle bu bölge yemyeşil bir ekolojik alana dönüştürülecek. Tamamlandığında yeşilin ve mavinin tarihi dokuyla modern doku arasında bağlantı oluşturduğu 9 kilometrelik kesintisiz bir yeşil koridor ortaya çıkmış olacak. Bölge, her geçen gün İstanbul’un en önemli ulaşım projelerinin merkezi konumuna geliyor. Dünyanın ilk 3 katlı köprüsünün çıkış noktası dekovil hattı, metro ve Havaray hatları, E-5 ile E-6 gibi ana arterlere kolay ulaşımı ve düzenli ulaşım planlarıyla dikkat çekiyor. Bunların yanı sıra bölge, Levent’e 9 dakika, Mecidiyeköy’e 10 dakika, Maslak’a 5 dakika, Taksim’e 5 dakika ve Beşiktaş’a ise sadece 17 dakikada rahatlıkla ulaşabileceğiniz bir lokasyon olarak ön plana çıkıyor. Kordon İstanbul sosyal imkânları dışından yakın çevresindeki üniversiteler, hastaneler ve alışveriş merkezlerinin yakınlığı burada yaşayacak sakinlerine İstanbul’un merkezinde yaşamanın ayrıcalığını gerçek anlamda hissettirecek" dedi.