EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Kordon İstanbul'da ayrıcalıklı fırsatlar için son tarih 30 Haziran!

Ege Yapı tarafından sektöre kazandırılan Kordon İstanbul’un ikinci etabında fırsatlarla dolu ödeme planları sunuluyor.

İstanbul Avrupa Yakasının iş ve yaşam adreslerinden Levent ve Maslak lokasyonlarına çok yakın bir konumda gayrimenkulün köklü ismi Ege Yapı tarafından konumlandırılan Kordon İstanbul projesinden daire satın almak isteyenlere çok özel imkanlar sunuluyor. Projeden yüzde 20 indirime ek olarak ayda yüzde 0,98 faizli 120 aya kadar vade imkânı ve yüzde 5 peşinat ödeyerek konut satın alınabiliyor.

Hayalleri gerçeğe dönüştüren Ege Yapı KONUTDER, İNDER ve GYODER tarafından yaşam geçirilen konutta yüzde 20 indirim kampanyasına dahil oldu. Kordon İstanbul’dan daire satın almak isteyenlere peşin ve kredili konut alımlarında yüzde 20 indirim imkânı sunuluyor. Projede yüzde 20 indirime ek olarak yüzde 5 peşinat yüzde 0,98 düşük faizle 120 ay vadelendirme seçenekleri sunuluyor.
1+0’dan 4+1’e kadar bahçeli ve teraslı konforlu yaşam alanlarına yer verilen Kordon İstanbul projesi İstanbul Avrupa Yakasının Levent ve Maslak bölgelerinin hemen yanı başında yükseliyor.

Konutlara ve mağazalara yer verilen Kordon İstanbul projesinin ikinci etabı yeni sakinlerini bekliyor. Ayrıcalıklı ve prestijli bir yaşamın kapılarını aralayan Kordon İstanbul’da konut sakinlerine doğanın içinde yürüyüş alanları, renk ve aromatik bahçeler, yemyeşil çimlerde yoga alanları, gölet manzaralı gazebolardan açık hava sinemasına, şömineli oturma alanlarına kadar pek çok sosyal olanak tanınıyor.

Hem hayatın merkezinde hem de doğa ile iç içe bir yaşam sürmek isteyen özellikle de beyaz yakalı sınıfındaki çalışan grubun tercihlerinin başında yer alan Kordon İstanbul projesindeki fırsatlardan yararlanarak konut satın alabilmek için son tarih 30 Haziran! Fırsatları kaçırmadan acele edin!