EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Koordinat Çayyolu’nda kaçırılmayacak fırsat: Yüzde 10 peşin 0 faiz 84 ay vade

Başkentin en saygın projelerinden biri olarak yükselen Koordinat Çayyolu’ndan konut almak isteyenlere kaçırılmayacak fırsatlar sunuluyor.

Ankara’nın en prestijli projelerinden biri olarak yükselen Koordinat Çayyolu projesinde yüzde 10 peşinat yüzde 0 faiz ve 84 ay taksit imkânı sağlanıyor. Projede yer alan dairelerden birine sahip olmak ve prestijli yaşamın kapılarını aralamak isteyenlere kaçırılmayacak fırsatlar sunuluyor.

Konut kredisi faiz oranlarının yükseldiği ve özellikle lüks segmentte konut satışlarının düşmeye başladığı bir dönemde projede adeta yılın fırsatı sunuluyor. Koordinat Çayyolu’nda yüzde 10 peşin yüzde 0 faiz ve 84 ay vade imkânı tanınıyor.

YP İnşaat tarafından Ankara’da hayata kazandırılan proje Türkiye’nin en büyük gayrimenkul yatırım ortaklığı Emlak Konut GYO güvencesiyle şirketler tarafından yürütülen bağımsız kampanya kapsamında yer alıyor. Yıl başından itibaren çeşitli projelerde uygulamaya koyulan 84 ay vade yüzde 0 faiz’ kampanyasına Koordinat Çayyolu da dahil oldu. Kampanya 30 Mart 2018 tarihine kadar sürecek. Bu tarihe kadar projeden konut sahibi olmak isteyenlere çok özel imkanlar sağlanacak. 84 ay yüzde 0 faiz ve sadece yüzde 10 peşinatla daire sahibi olan projede prestijli bir yaşam sizleri bekliyor.

Konut satışlarının en hızlı olduğu dönemlere girildi. İlkbahar aylarında birçok tüketici yeni konut satın alma ve mevcut konutunu yenileme eğilimi içine girecek. Rağbet gören markalı konut projelerinden bir tanesi olan Koordinat Çayyolu projesinde son konutların satışları gerçekleştiriliyor. Çok özel imkanlarla ayrıcalıklı bir yaşama başlamak isteyen konut alıcılarının hızlı hareket etmesi gerekiyor.