EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Koordinat Çayyolu'nda daire fiyatları açıklandı

YP İnşaat imzasıyla Ankara Çayyolu'nda yükselecek olan Koordinat Çayyolu'nda lansman öncesi satışlara başlandı. Projede fiyatlar 370 bin TL'den başlıyor.

YP İnşaat'ın Emlak Konut GYO'nun arsası üzerinde inşaatına başladığı Koordinat Çayyolu projesinde daire satışlarına başlandı. Daire fiyatlarının 370 bin TL'den başladığı projede konut ve ticari birimlere yer veriliyor. 30 bin metrekarelik arazi üzerinde konumlandırılan projede toplamda 427 daire bulunuyor.

Alanları 58 metrekare ile 250 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 daire tiplerine yer verilen Koordinat Çayyolu'nda teslimlerin ise Haziran 2019'da yapılması öngörülüyor. Lansman öncesi döneme özel birçok avantajından sunulduğu projeden yüzde 10 peşinat ve 36 ay vade farksız taksit fırsatıyla konut sahibi olunabiliyor. Banka kredisiyle de konut satışı yapılabilen projede yatırımcılara 5 farklı ödeme planı sunuluyor.

Sosyal donatı alanları arasında çocuk oyun alanları, fitness merkezi, kapalı otopark ve saunanın mevcut olduğu projede 3 blok 16 katlı, diğer bloklar ise 8 katlı ve yatay mimaride inşa ediliyor. Tamamlandığında yatırımcısına yüksek prim kazandıracağı öngörülen projede teras ve bahçeye sahip daireler de bulunuyor.