EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Koordinat Çayyolu'nda 240 ay vadeli satışlar başladı

YP İnşaat tarafından Ankara'nın en değerli yaşam merkezlerinden Çayyolu'nda yükselen Koordinat Çayyolu projesinde yatırımcılara 60 ay sıfır faiz imkanı sunuluyor.

Eylül ayında satışa çıkan Koordinat Çayyolu projesinde satışların yüzde 32'si tamamlandı. Ankara'nın son dönemdeki gözde yaşam bölgelerinden Çayyolu'nda 30 bin metrekarelik arazi üzerinde yükselen Koordinat Çayyolu projesinde toplam 427 daireye yer veriliyor. Projede alanları 54 metrekare ile 311 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 tiplerinde dairelere yer veriliyor.

Konut sahibi olmak isteyenlere 0,79 faiz oranıyla 240 ay vade imkanı sunulan Koordinat Çayyolu'nda 0,45 faiz oranıyla 120 ay vade fırsatı da bulunuyor. Yüzde 5 peşinatla kolayca daire satın alınabilen Koordinat Çayyolu projesinde dileyenlere sıfır faizle 60 ay vade imkanı da sağlanıyor. Daire fiyatlarının 435 bin TL ile 1 milyon 389 bin TL arasında değiştiği projede teslimlere Aralık 2018'de başlanması planlanıyor.

Konutların yanı sıra 10 adet dükkanın da bulunduğu proje 12 bloktan meydana geliyor. Koordinat Çayyolu projesi toplu taşımaya olan yakınlığı ve ulaşım alternatiflerinin çokluğu ile dikkat çekiyor. Proje; sanat ve eğlence merkezlerine, AVM'lere, okullara, cafe ve restaurantlara, hastanelere ve daha birçok önemli noktaya oldukça yakın bir lokasyonda yer alıyor.