EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Koopera Zekeriyaköy'de fiyatlar 1 milyon 50 bin TL'den başlıyor

Koopera tarafından Zekeriyaköy'de hayata geçirilen Koopera Zekeriyaköy projesi avantajlı fiyatlar ve uygun ödeme koşullarıyla satışa çıktı.

Bir kooperatif projesi olarak İstanbul'un en lüks semtlerinden birinde inşa edilen Koopera Zekeriyaköy projesinde konutlar sahiplerini bulmaya başladı. Koopera'nın ilk projesi olarak hayata geçirilen Koopera Zekeriyaköy'de alanları 204 metrekare ile 285 metrekare arasında değişen 4+1 ve 5+1 tiplerinde tasarlanmış toplam 45 villa yer alıyor.

Mart 2018'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanan proje, muadillerine oranla çok uygun fiyatlarla satışa çıktı. 4+1 konutların 1 milyon 50 bin TL ile 1 milyon 300 bin TL, 5+1 konutların ise 1 milyon 500 bin TL ile 1 milyon 750 bin TL arasında değiştiği projeden daire sahibi olmak isteyenler yüzde 3'lük ön başvuru bedelinden sonra yüzde 25 peşinat ödeyerek konut kredisi kullanabiliyorlar.

Acıbadem Zekeriyaköy'e 1 dakika, Yavuz Sultan Selim Köprüsü'ne 5 dakika, Çayırbaşı Tüneli ve Sarıyer'e 10 dakika, metroya 14 dakika, Acıbadem Maslak Hastanesi'ne 15 dakika, Maslak'a 16 dakika, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne 20 dakika, Atatürk Havalimanı'na ise 30 dakika mesafede yer alan Koopera Zekeriyaköy'de arazinin yüzde 60'ı yeşil alanlara ayrıldı.