EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Konya'nın içinde yeni bir şehir: "Temaşehir Konya"

Konya'nın gelir paylaşım modeliyle yükselen ilk projesi olan Temaşehir Konya'nın detayları gün yüzüne çıkmaya başladı.

Konya'nın yatırım değeri yüksek bölgelerinden Meram'da hayata geçirilecek olan Temaşehir Konya projesinde 728 konut ile 152 dükkan ve mağaza yer alıyor. Modern mimarisiyle dikkat çeken proje 30 bin metrekarelik alan üzerinde yükseliyor. Yüksek Mimar Uğur Özgüven tarafından tasarlanan projede konut ve ticari birimlerin yanı sıra modern tasarımlı cami, park alanı ve gençlik ve kültür merkezi bulunuyor. Ön talep toplama sürecinin devam ettiği Temaşehir Konya'da satışların önümüzdeki günlerde düzenlenecek lansmanın ardından başlaması bekleniyor.

Sosyal donatı alanlarıyla hem yatırımcının hem de oturum amaçlı konut sahibi olmayı düşünenlerin ilgisini çeken Temaşehir Konya'da büyüklükleri 130 metrekare ile 370 metrekare arasında değişen 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 ve 6+1 tipinde dairelere yer veriliyor. Projede yer alan 5+1 ve 6+1 dairelerin içerisinde özel Türk hamamları bulunuyor.

Yabancı yatırımcının da ilgisini çekiyor

Yüksek Hızlı Tren garına da oldukça yakın bir mesafede yer alan Temaşehir Konya projesini 700 milyon TL ihale bedeliyle hayata geçirdiklerini belirten Torkam İnşaat İcra Kurulu Başkanı Mahmut Dereli, "Proje şehrin en değerli bölgesinde yer alıyor. Burası yaşayan kitlesi ve imajıyla çizgisi yüksek ve özel bir bölge olarak dikkat çekiyor. Emlak Konut gibi dünya devi bir marka ile birlikte hazırladığımız projede ayrıcalıklı yaşamı, kaliteyi ve gündelik hayatı daha keyifli hale getirecek detayları birlikte sunuyoruz. Konya'ya yakışır bir "şehir" konsepti kazandıracağımız için çok heyecanlı ve gururluyuz. Satışa henüz sunulmamış olmasına rağmen projemize yurtiçi ve yurtdışından yoğun ilgi gösteren Konyalı hemşehrilerimiz ile Emlak Konut projelerinden konut satın alarak yüzde 50 ile yüzde 150 arasında prim sağlamış yurt genelinden yatırımcı müşterilerimiz bizlerin heyecanını daha da arttırmaktadır" dedi.

DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYIN