EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Konutta yüzde 20 indirim kampanyasına Sur Yapı’dan tam destek

Gayrimenkul sektörünün köklü ve üretken isimlerinden Sur Yapı tarafından hayata kazandırılan 12 markalı konut projesi konutta yüzde 20 indirim kampanyasına dahil edildi.

KONUTDER, GYODER ve İNDER öncülüğünde başlatılan konutta yüzde 20 indirim kampanyasına toplam 41 firmadan 150’den fazla markalı konut projesi dahil oldu. Kampanyaya dahil olan firmalardan bir tanesi de 12 projesi ile tam destek veren Sur Yapı oldu.

15 Mayıs 2018 ile 15 Haziran 2018 tarihleri arasında geçerli olacak kampanya kapsamında Sur Yapı’nın dahil edilen 12 projesinde konut fiyatları 214 bin TL’den başlangıç gösteriyor. Sur Yapı tarafından kampanyaya dahil edilen 12 projeden konut satın almak isteyenler yüzde 20 indirim ve yüzde 5 gibi düşük peşinat ödeyerek konut satın alma imkanlarından faydalanacaklar.

İnşaat ve konut sektörünün en büyük üç çatı kuruluşu GYODER, KONUTDER ve İNDER ortaklığında başlatılan yüzde 20 indirim kampanyasına Sur Yapı 12 projesiyle destek veriyor. Sur Yapı’da indirimli konut alınabilecek projeler şu şekilde sıralanıyor: Bahçeyaka Ispartakule, Semt Bahçekent, Topkapı Evleri, Tempo City, Excellence Koşuyolu, YeşilMavi Maltepe, Muhit Sancaktepe, Lavender Sancaktepe, Gölbahçe Evleri, İlkbahar, Şehir Konakları ile Bursa Nilüfer'deki Marka Rezidans.

Yukarıda ismi sayılan projelerden yüzde 5 peşinat ödemesi ile konut alınabilecek. Geri kalan konut bedeli ise 15, 12, 24 ve 36. Aylarda yüzde 10’luk ödemeler ile tahsil edilecek. 1 ay süreyle devam edecek kampanya süresi dahilinde konut fiyatlarında değişiklik olmayacak.

Konutta yüzde 20 indirim kampanyasının dışında farklı ödeme seçenekleri de sunan Sur Yapı, kampanyaya ek olarak yüzde 5 peşinat verildiğinde şirket bünyesinden sağlanan finansmanla vade farksız taksitlendirme imkânı da tanıyor. Sadece yüzde 5’lik ön ödeme ile konut alınabilen Sur Yapı projelerinden vade farksız şirket bünyesinde gerçekleştirilecek ara ödemeler sonrasında kalan bakiye yüzde 0,98 kredi faiz oranı ile 120 ay banka kredisi ile ödenebilecek. Aylık taksit tutarları ise bin 500 TL’den start alacak.

Konutların yanı sıra ticari birimlere de yer verilen Sur Yapı projelerinde konut fiyatları ise 214 bin TL’den başlangıç gösteriyor.

Konut sektöründe KDV indirimi, tapu harcı indirimi, konut kredisi faiz oranları indirimi ve yüzde 20 indirim gibi fırsatların art arda geldiğini ifade eden Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Altan Elmas, "Özellikle gençlerin ve yeni evlilerin 214 bin TL fiyattan başlayan dairelerimizi yüzde 20 indirimli ve yüzde 5 peşinatla alma fırsatını değerlendirmelerini istiyoruz." dedi.

Devlet eliyle yapılan teşviklerden bahseden Elmas, "Bunu, yüzde 20 indirim kampanyası takip etti ve bahar havası başladı. 30 gün için çok cazip fırsatlar üst üste geldi. Özellikle gençleri ve yeni evlileri, 214 bin liradan başlayan dairelerimizi kampanya dahilinde sunduğumuz fırsatlardan yararlanarak konut almaya davet ediyoruz. Böylece talebi tabana yaymak istiyoruz” şeklinde konuştu.