Keleş Center Airport
3 Ay Sonra Teslim
Keleş Center Airport İstanbul Avrupa / Küçükçekmece 440.000 TL - 1.400.000 TL Proje Detayı
Nef Çamlıtepe
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Çamlıtepe İstanbul Anadolu / Çekmeköy Proje Detayı
Babacan Port Royal
Hemen Teslim
Babacan Port Royal İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı

Konutta yüzde 20 indirim için yarın son şans!

15 Mayıs tarihinde duyurulan konutta kredili ve peşin alımlarda uygulanan yüzde 20 indirim kampanyası için yarın son fırsat! Kampanya sona eriyor.

Özel sektör tarafından konut sektörü için yapılan teşvikler arasında yer alan konutta peşin ve kredili alımlarda yüzde 20 indirim kampanyası yarın sona eriyor.

Türkiye gayrimenkul, konut ve inşaat sektörünün üç büyük lider çatı kuruluşu İNDER, GYODER ve KONUTDER önderliğinde temsilcilerinin katılımıyla 15 Mayıs 2018 tarihinde duyurulan konutta yüzde 20 indirim kampanyasından yararlanabilmek için yarın son gün!

İlk açıklandığında 15 Mayıs ile 15 Haziran 2018 tarihleri arasında geçerli olan kampanya alınan yoğun istek üzerine 30 Haziran tarihine kadar uzatıldı. Geliştirilen dev kampanya sayesinde son 2,5 3 yıl içerisinde biriken konut stoku erimeye başladı. Alımlarını erteleyen binlerce vatandaş hayalindeki konuta sahip oldu. Uzun zamandır sıkıntılı zamanlar geçiren konut sektörü de beklediği atağa elde ederek konut satışlarında çok önemli bir ivme yakaladı.

Konutta peşin ve kredili alımlarda yüzde 20 oranında indirim uygulanmasını sağlayan kampanya yarın (30 Haziran 2018) yarın sona eriyor. Kampanya sona ermeden satın alma işlemlerini başlatmak isteyen vatandaşlar yarın akşam mesai bitimine kadar diledikleri firmanın diledikleri projesi için başvuruda bulunabilecekler.

Konut stokunun erimesini sağlayan ve konut satışlarında yeniden atağa geçilmesinin önünü açan sektör için umut vaat eden yüzde 20 indirim kampanyasına ek olarak banka kredisi ile konut satın almayı tercih eden vatandaşlara düşük peşinat ve 120 aya kadar varan vadelendirme seçenekleri sunuluyor. Üstelik yüzde 1’in altında konut kredisi faiz oranı ile kredi kullanma imkanı sağlanıyor.

Konutta yüzde 20 indirim kampanyası için son gün 30 Haziran 2018! Fırsatları kaçırmamak için acele edin!