EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Konutta fırsatlarla dolu son günlere girildi

Konutta fırsatlarla dolu son haftaya girildi. Yüzde 0.98 vade farkı ve indirim kampanyası, tapuda uygulanan harç ve KDV indirimi ile imar affında son günler.

Konutta fırsatlarla dolu son haftaya girildi. Bu haftanın fırsatlarla dolu son günler olduğunu dile getiren Hasan Sever İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Sever, sektörde uygulanan yüzde 0.98 vade farkı ve indirimli konut kampanyası, tapuda uygulanan harç ve KDV indirimi ile imar affı fırsatları için vatandaşların acele etmesi gerektiğini ifade etti.

FIRSATLAR İÇİN SON HAFTA

Konut sektöründe devam eden devlet destekli kampanyaların oldukça ilgi gördüğünü belirten Hasan Sever; yükselen faizlerin ve maliyetlerin fiyatlara yansıtılmadığı son fırsat haftasına girildiğini ifade etti. Kurdaki yükselmeden dolayı yaşanan maliyet artışının hali hazırdaki satışlara yansıtılmadığını söyleyen Sever; “Biz başından beri kampanyaya destek veriyoruz. Bunun yanı sıra satışlarımızda sıfır faizli kredi avantajıyla cazip ödeme koşulları da sunuyoruz” dedi.

KONUT ALACAKLAR GEÇ KALMASIN

KDV indirimi ve düşük faizli kredi imkanlarının alıcılar için önemli olduğunu vurgulayan Hasan Sever İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Sever, “Bu kampanyalar ile sağlanan imkanlar, yatırımcılar ve konut sahibi olmak isteyenleri oldukça cezbediyor. Şu son günlerde kaçırılmayacak fırsatlar sunuluyor. Yükselen maliyetlerimizi satış fiyatlarına yansıtmadığımızı da düşünecek olursak değerlendirmek için geç kalınmaması görüşündeyim” diye konuştu.