Keleş Center Airport
3 Ay Sonra Teslim
Keleş Center Airport İstanbul Avrupa / Küçükçekmece 440.000 TL - 1.400.000 TL Proje Detayı
Nef Çamlıtepe
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Çamlıtepe İstanbul Anadolu / Çekmeköy Proje Detayı
Babacan Port Royal
Hemen Teslim
Babacan Port Royal İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı

Konutta cazip ödeme koşulları ve indirim için son günler!

Konutta yüzde 20 indirime ek yüzde 5 peşinat ve yüzde 0,98 kredi faiziyle 120 aya varan vade seçenekleri için son gün 30 Haziran 2018!

Gayrimenkul sektörünün içinde bulunduğu sıkıntılı günleri kısa sürede atlatabilmesi ve son 3 yıl içinde 2 milyon 300 bin seviyesine erişen konut stokunun eritilebilmesi için devlet ve özel sektör iş birliğinde hayata geçirilen kampanyalardan faydalanabilmek için son günler! 15 Mayıs tarihinde Türk gayrimenkul ve konut sektörünün üç lider çatı kuruluşu KONUTDER, GYODER ve İNDER’in temsilcilerinin katılımıyla düzenlenen basın toplantısında ilan edilen yüzde 20 indirim kampanyası 30 Haziran tarihinde sona eriyor.

Konut kampanyasına yoğun ilgi gösteriliyor

Üç büyük lider kuruluşun üyelerinin katılımıyla 150’den fazla projede başlatılan indirimli konut kampanyası ilk ilan edildiğinde 15 Haziran tarihinde sona eriyordu. Ancak yoğun talep nedeniyle kampanya tarihi 30 Haziran’a kadar uzatıldı. Konutta avantajlı alımları kaçırmamak için acele edin!

Konut kredisi faiz oranları yüzde 0,98-99 bandında seyrediyor

İlk başta devlet tarafından yapılan konut ve işyeri teslimlerinde alınan KDV harcının ve konut harç bedelinin düşürülmesi ile başlayan süreç art arda açıklanan kampanya ve teşviklerle konut sektörünü yeniden şaha kaldırdı. Ziraat Bankası önderliğinde konut kredisi faiz oranları yüzde 1’in altına çekilerek yüzde 0,98 ile yüzde 0,99 seviyelerine indi. Bu teşviki de özel sektör destekleyerek çok avantajlı imkanlarla konut alım garantisi sundu ve peşin ya da kredili konut alımlarında yüzde 20 indirim imkânı sundu.

Konut sektöründe satışlar ivme kazandı

Konut alımlarını erteleyen, konut kredisi faiz oranlarının ve gayrimenkul değerlerin ani fiyat artışlarından dolayı alım yapmayan vatandaşlar kampanyanın ilk günlerinden itibaren büyük inşaat firmalarının önemli projeleri için sıraya girdi ve sektörde yeniden canlılık oluşmasını sağladı.

Konutta indirim için son gün 30 Haziran 2018!

Konutta kampanya kapsamında peşin ve kredili alımlara ek olarak yüzde 5 peşinat ve yüzde 0,98 faizli 120 aya kadar varan taksitle ödeme seçenekleri sunuluyor. Konut seferberliği kapsamında geliştirilen bu imkanların ve indirimli fiyatların dahil edildiği kampanyadan yararlanmak için son tarih 30 Haziran 2018!