Avenue İstanbul
2 Yıl Sonra Teslim
Avenue İstanbul İstanbul Avrupa / Büyükçekmece 443.000 TL - 1.100.000 TL Proje Detayı
Self İstanbul
2 Yıl Sonra Teslim
Self İstanbul İstanbul Avrupa / Esenyurt Proje Detayı
Locamahal Veliefendi
3 Yıl Sonra Teslim
Locamahal Veliefendi İstanbul Avrupa / Zeytinburnu 645.000 TL - 1.800.000 TL Proje Detayı
Sinpaş Finans Şehir
2 Yıl Sonra Teslim
Sinpaş Finans Şehir İstanbul Anadolu / Ümraniye 475.000 TL - 3.000.000 TL Proje Detayı

Konutların küçülmesi iletişimi artırıyor

Elbiz İnşaat'ın Beytepe'de hayata geçirdiği Benevre Beytepe projesinde evlerin metrekareleri küçültülerek, ev içinde iletişimin artırılması sağlanacak.

Çalışma saatlerinin artması ve sosyal hayatın dışarıya kaymasıyla birlikte büyük daireler yerini küçük dairelere bıraktı. Küçük dairelerin büyük dairelere oranla daha avantajlı olması da bir çok vatandaşın bu konutlara yönelmesine neden oldu. Memur şehri olarak anılan Ankara'da da bu durum göz önünde bulundurularak yeni yaşam alanları oluşturulmaya başlandı. Elbiz İnşaat tarafından Beytepe'de yükselen Benevre projesi bu durumu da göz önünde bulundurarak başkentliler ile buluşmak için gün sayıyor.

Dışarda geçirilen zaman dilimin artmasıyla konut sahiplerinin evlerine ayırdığı zaman dilimi de büyük oranda azaldı. Isınma problemi, temizlik sorunu gibi etkenlerinde ön plana çıkmasıyla büyük daireler yerini küçük dairelere bıraktı. Geniş ailelerin yerini küçük çekirdek aileye bırakmasıyla da bu daireler değerine değer kattı.

Fiyatlar 225 bin TL'den başlıyor

Elbiz İnşaat imzasıyla hayata geçen Benevre Beytepe'de fiyatlar 225 bin TL’den başlıyor. 167 daireden oluşan 27 katlı proje banka garantisi ve hemen tapu olanağı ile ev sahibi olmak isteyenlere erişilebilir kolaylıklar sağlıyor. Ankara Eskişehir yolu ve İncek Bulvarı’nı birbirine bağlayan bir lokasyonda konumlandırılan Benevre Beytepe, 38 metrekare ile 106 metrekare arasında değişen stüdyo, 1+1, 2+1 ve loft daireler ile kullanışlı ve ideal yaşam alanları sunuyor. Projenin teslimlerine 2017 Ağustos’ta başlanması hedefleniyor.

http://www.benevre.com.tr/