Keleş Center Airport
3 Ay Sonra Teslim
Keleş Center Airport İstanbul Avrupa / Küçükçekmece 440.000 TL - 1.400.000 TL Proje Detayı
Nef Çamlıtepe
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Çamlıtepe İstanbul Anadolu / Çekmeköy Proje Detayı
Babacan Port Royal
Hemen Teslim
Babacan Port Royal İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı

KONUTDER'in yeni başkanı Altan Elmas oldu

Konut Geliştiricileri ve Yatırımcıları Derneği’nin (KONUTDER) yeni başkanı Altan Elmas oldu.

Her geçen yıl artan bir ivme ile büyüyen konut sektörünün sesini daha güçlü duyurmak amacı ile sektörün önde gelen firmalarının öncülüğünde 2011 yılında kurulan Konut Geliştiricileri ve Yatırımcıları Derneği’nde (KONUTDER) görev değişikliği yaşandı. KONUTDER’in kuruluşundan bu yana 3 dönem boyunca Yönetim Kurulu Başkanlığını yürüten Ömer Faruk Çelik’in tüzük gereğince görev süresinin dolması sebebiyle yerine Z. Altan ELMAS seçildi. KONUTDER’in yeni Yönetim Kurulu Başkanı olan Altan Elmas, önceki dönemde KONUTDER Başkan Yardımcısı olarak görev yapıyordu. Ömer Faruk ÇELİK ise KONUTDER Onursal Başkanı olarak KONUTDER Yönetim Kurulu üyeliğine devam edecek.

Konut sektörünün önde gelen markalı konut üreticilerinin üye olduğu KONUTDER, kuruluşundan bu yana geçen 6 yıl boyunca sektörün temel sorunlarına çözüm önerileri üreterek çalışmalarını yürütmüştür. Türkiye’nin kalkınmasında da üzerine düşen görevi yerine getiren KONUTDER, eşit rekabet şartları oluşmasını ve bugün kamu üzerinde biriken yükleri hafifletmeyi amaçlayarak faaliyetlerine devam etmektedir.

Kurulduğu günden bu yana konut sektörünün, gerek yapısal, gerekse konjonktürel sorunlarına geniş tabanlı bir işbirliği sunan KONUTDER, bu sorunların aşılması için gerekli adımları atarak, tüm faaliyetlerini toplumsal fayda gözeterek gerçekleştirmiştir. Kurumsal bir dernek olarak konut sektörünün önderliğini yapan KONUTDER, yeni Yönetim Kurulu Başkanı ve Üyeleri ile daha da büyüyerek bundan sonraki süreçte de faaliyetlerini sürdürmeye devam edecektir.