EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Konut seferberliğinde sona yaklaşılıyor! Son gün 15 Haziran!

Devlet ve özel sektör iş birliğinde konut sektörünü canlandırmak için atılan adımlar beklenen hareketliliği sağladı. Avantajlardan faydalanmak için son günler!

2016 yılından bu yana sıkıntılı zamanlardan geçen gayrimenkul ve konut sektörü uzunca bir aranın ardından yeniden hareketlenmeye başladı. Türkiye ekonomisinin lokomotif sektörü kabul edilen inşaat sektörünün yeniden canlanması, konut stokunun eritilmesi ve kredi faiz oranları nedeniyle alımlarını erteleyen vatandaşların konut sahibi olabilmesi için atılan adımlar olumlu yönde sonuç vermeye başladı.

Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank gibi 3 lider kamu bankası önderliğinde başlatılan konut kredisi faiz indirimi kampanyasının ardından gelen KONUTDER, İNDER ve GYODER iş birliğindeki ‘konutta yüzde 20 indirim’ kampanyası kapsamında binlerce vatandaş hayalini kurduğu konuta kavuştu.

Özel sektörün ve devletin el ele verip hayata geçirdiği konut seferberliğinde olumlu sonuçlar alınmaya devam ediyor. 15 Mayıs tarihinde KONUTDER, GYODER ve İNDER’in temsilcilerinin katılımı ile basın duyurusu yapılan kampanya 15 Haziran 2018 tarihinde sona erecek.

Stoklarla sınırlı kampanyadan yararlanmak isteyen vatandaşların bu tarihe kadar konut alımlarını gerçekleştirmesi gerekiyor.

Konutta indirim kampanyası kapsamında peşin ya da kredili konut alımlarında yüzde 20 indirime ek olarak yüzde 5 peşinat ve 120 aya kadar yüzde 0,98 kredi faiziyle vadelendirme hakkı tanınıyor. Konut alımlarını kolaylaştıran kampanyaya yoğun ilgi gösteren yatırımcı ve oturumcular kampanyanın duyurulduğu ilk günden bu yana satış ofislerinden önemli ölçüde bir hareketlilik meydana getirdi.