EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Konut kredisinde faizler yüzde 1.79’a indi

Konut kredisi faiz oranları düşüş trendine devam ediyor. ING Bank, 120 ay vadeli konut kredisi faiz oranlarını yüzde 1.79’a indirdi.

ING Bank, konut kredisi faiz oranında indirim yaptı. 120 ay vade için yüzde 1.79 konut kredisi faiz oranı sunan ING Bank, piyasada en düşük faiz oranını sunan banka konumunda bulunuyor.

PİYASADAKİ EN DÜŞÜK FAİZ ORANI

Konut kredisi faiz oranlarında indirime giden ING Bank, 120 ay vadeli konut kredisi faiz oranını yüzde 1.79’a çekti. ING Bank Bireysel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Alper Gökgöz, gayrimenkul sektörünü ve ekonomiyi desteklemeye devam ettiklerini ayrıca sundukları avantajlı faiz oranları ile daha fazla kişiye ev sahibi olma konusunda yardımcı olmayı hedeflediklerini belirtti.

Geçtiğimiz aylarda konut kredisi faizlerimizi güncellediklerini hatırlatan Alper Gökgöz; “Farklı gelir gruplarındaki müşterimizden gördüğümüz talep karşısında yeni bir güncelleme daha yaparak 120 ay vadede konut kredisi için faiz oranlarımızı yüzde 1.79’a indirdik. Sunduğumuz bu oran ile şu an piyasadaki en düşük faiz oranını sunan banka olmaya devam ediyoruz. Vatandaşlara sunduğumuz avantajlar ve kampanyalarla birlikte ING Bank olarak müşterilerimize ve ekonomiye katkı sağlamaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.