Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detayı
EVORA İzmir
2 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı
Nef Basın Ekspres
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Basın Ekspres İstanbul Avrupa / Bağcılar Proje Detayı

Konut kredisinde faiz oranları 1.28’e indi

Konut kredisi faiz oranları düşüş trendine devam ediyor. Ziraat Bankası, konut kredisinde faiz oranlarını yüzde 1.28’e indirdi. Tüm detaylar haberimizde…

Bankaların sunduğu konut kredisi faiz oranları düşüş trendine devam ediyor. Ziraat Bankası , ekonomide yaşanan olumlu gelişmelerin ardından konut ve ihtiyaç kredilerinde faizlerinde indirime gitti. Konut kredisi faiz oranlarını 120 ay için yüzde 1.28’e çeken Ziraat Bankası, ihtiyaç kredisi faiz oranlarını ise 60 ay için yüzde 1.53’e düşürdü.

4 MART’TAN İTİBATEN GEÇERLİ

Bir yandan konut üreten firmalar ile bireyleri düşünen çözüm önerilerini geliştirmeye devam ettiğini belirten Ziraat Bankası, diğer yandan vatandaşların mümkün olan en iyi maliyetle konut edinmelerinin amaçlandığı belirtti.

Ziraat Bankası tarafından yapılan açıklamada, 4 Mart 2019’dan itibaren olmak üzere ekonomide yaşanan olumlu gelişmeler ve maliyetlerde görülen iyileşmeyi vatandaşlara yansıtmak amacıyla konut kredisi faiz oranlarının 120 aya kadar tüm vadelerde aylık yüzde 1.28’e düşürüldüğü açıklandı. İhtiyaç kredilerinde ise 60 aya kadar vadelerde faiz oranı aylık yüzde 1.53’e indirildi.