Keleş Center Airport
3 Ay Sonra Teslim
Keleş Center Airport İstanbul Avrupa / Küçükçekmece 440.000 TL - 1.400.000 TL Proje Detayı
Nef Çamlıtepe
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Çamlıtepe İstanbul Anadolu / Çekmeköy Proje Detayı
Babacan Port Royal
Hemen Teslim
Babacan Port Royal İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı

Konut kredisinde faiz oranları 1.28’e indi

Konut kredisi faiz oranları düşüş trendine devam ediyor. Ziraat Bankası, konut kredisinde faiz oranlarını yüzde 1.28’e indirdi. Tüm detaylar haberimizde…

Bankaların sunduğu konut kredisi faiz oranları düşüş trendine devam ediyor. Ziraat Bankası , ekonomide yaşanan olumlu gelişmelerin ardından konut ve ihtiyaç kredilerinde faizlerinde indirime gitti. Konut kredisi faiz oranlarını 120 ay için yüzde 1.28’e çeken Ziraat Bankası, ihtiyaç kredisi faiz oranlarını ise 60 ay için yüzde 1.53’e düşürdü.

4 MART’TAN İTİBATEN GEÇERLİ

Bir yandan konut üreten firmalar ile bireyleri düşünen çözüm önerilerini geliştirmeye devam ettiğini belirten Ziraat Bankası, diğer yandan vatandaşların mümkün olan en iyi maliyetle konut edinmelerinin amaçlandığı belirtti.

Ziraat Bankası tarafından yapılan açıklamada, 4 Mart 2019’dan itibaren olmak üzere ekonomide yaşanan olumlu gelişmeler ve maliyetlerde görülen iyileşmeyi vatandaşlara yansıtmak amacıyla konut kredisi faiz oranlarının 120 aya kadar tüm vadelerde aylık yüzde 1.28’e düşürüldüğü açıklandı. İhtiyaç kredilerinde ise 60 aya kadar vadelerde faiz oranı aylık yüzde 1.53’e indirildi.