EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Konut kredisi faiz oranları 6 bankada yüzde 0.98’e çekildi

Ziraat Bankası öncülüğünde başlatılan kampanya kapsamında faiz oranları aylık yüzde 0.98’e indirildi. Kampanyaya 5 banka daha destek veriyor.

Ziraat Bankası öncülüğünde başlatılan kampanya ile birlikte konut kredisi faiz oranları yüzde 1’in altını gördü. Düşük konut kredisi kampanyasına toplam 5 banka daha destek veriyor. Ekonominin ve ipotekli konut satışlarının canlandırılması için hayata geçirilen kampanyaya Ziraat Bankası, VakıfBank, Halkbank, İş Bankası, Vakıf Katılım ve Ziraat Katılım katıldı.

Ziraat Bankası

Ziraat Bankası, kampanya ile birlikte konut kredisi faiz oranlarını yüzde 1.78’e çekti. Ancak banka ile çalışan firmalardan alınacak konutlarda aylık faiz yüzde 0.98 olarak uygulanacak. Böylece kredi çekmek isteyen vatandaşlar için 500 bin TL’ye kadar 120 ay vade imkanı sağlanıyor.

VakıfBank

VakıfBank, aylık yüzde 0.98 faiz oranı sunuyor. Ev sahibi olmak isteyenlere 120 ay vadede 500 bin TL’ye kadar SarıPanjur Konut Kredisi veriliyor.

Halkbank

Halkbank, müşterisi olan üreticilerden konut alacak olanlara yüzde 0.98 faiz oranı ile kredi imkanı sunuyor.

Türkiye İş Bankası

Türkiye İş Bankası, anlaşmalı projelerden alınacak konutlar için faiz oranını aylık yüzde 1.78’e indirdi. Konut üreticileri tarafından verilecek destek ile birlikte bu oran müşteriye yüzde 0.98 olarak yansıtılacak.

Vakıf Katılım

Vakıf Katılım, 120 aya kadar olan vadelerde kar oranını aylık yüzde 0.98 seviyesine düşürdü.

Ziraat Katılım

Ziraat Katılım, çalıştığı firmalarından konut alacaklar için aylık yüzde 0.98 faiz oranı ve 120 aya varan vade seçenekleri sunuyor. Konut almak isteyenlere 500 bin TL’ye kadar kredi sağlanıyor.