EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Konut kredini Garanti'den al hediyen Bonus'tan

Mortgage Uzmanı Garanti'den konut kredisi kullananların yeni evlerinin hediyesi Türkiye'nin kredi kartı Bonus'tan...

Mortgage Uzmanı Garanti, yeni bir ev almak amacıyla konut kredisi kullanan müşterilerine ev hediyesini Türkiye’nin en bol kredi kartı Bonus ile veriyor.

30 Kasım 2017 tarihine kadar Garanti Mortgage’dan minimum 50.000 TL konut kredisi kullananlar, 8 Aralık 2017 – 8 Ocak 2017 tarihleri arasında, Bonus üye işyerlerinden yapacakları her 100 TL ve üzeri beyaz eşya, mobilya ve yapı market alışverişlerinde %10, toplamda 250 TL’ye varan Bonus kazanıyor. Konut kredisi kullanmak isteyenler, Garanti Bankası şubelerinden, garantimortgage.com sitesinden ve 444 3846 – 444 EVİM telefon hattından başvuruda bulunabiliyor.

Kampanyayla ilgili bilgi veren Garanti Mortgage Genel Müdürü Murat Atay, “Günümüzde cazip konut projeleriyle ev sahibi olanların sayısı hızla artıyor. Ev sahibi olurken Garanti Mortgage’ın avantajlı faiz oranları ve kredi seçeneklerini tercih eden müşterilerimize bir ev hediyesi vermek istedik. 1 aydan fazla sürecek kampanya kapsamında 250 TL’ye varan Bonus hediye ederek ev ihtiyaçlarına küçük bir katkıda bulunuyoruz. Önümüzdeki dönemde, farklı kampanya ve fırsatlarla ev sahibi olan müşterilerimizin yanında olmaya devam edeceğiz.” dedi