EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Kocaeli Yuvam41 projesinde son 10 daire!

Turmaz İnşaat tarafından Kocaeli’de hayata geçirilen ‘Yuvam41’ projesinde kalan son 10 daire alıcısını bekliyor.

Kocaeli’ne yeni bir konut anlayışı kazandıran Turmaz İnşaat, Yuvam41 projesinde kalan son 10 daire için şanslı aileleri bekliyor.

Yuvam Akarca bölgesinde inşasına geçen yıl başlanan Yuvam41 projesinde artık sona gelindi. Turmaz İnşaat imzasıyla günümüzün tüm yaşam alanı ihtiyaçlarını karşılayan bu projede, kalan son 10 daire için satış işlemleri devam ediyor.

Kocaeli'ye en iyi şekilde hizmet edecek yeni konut projesini tamamlamak üzere olan Turmaz İnşaat, yeni bir mimari anlayışıyla tasarladığı Yuvam41 projesinde 2+1 ve 3+1 olmak üzere tam 41 adet daireye yer verdi.

Komşularınızla keyifli vakitler geçirebileceğiniz geniş bahçesi, çocuklarınızın güvenle oyun oynayabileceği geniş alanlar, yürüyüş alanları, gündelik ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz ticari üniteler, çeşitli spor aktiviteleri, 7/24 özel güvenlik hizmetleri, ferah iç mekan tasarımı ve hayatınızı kolaylaştıracak konforlu daireler yepyeni bir yaşam tarzı sunuyor. Kocaeli Yuvam41 projesindeki son 10 daire sahiplerini bekliyor.