EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Kocaeli İzmit’te yeni proje yükseliyor: Tuana Evleri 3. Etap

Kocaeli İzmit’te Tuana Evleri 3. Etap isimli yeni proje yükseliyor. Tuana Evleri 3. Etap’ta 1+1’den 4+1’e kadar değişen konut seçenekleri yer alıyor.

Tuana Evleri 3. Etap projesi, Kent Konut AŞ ve Haldız İnşaat tarafından Kocaeli İzmit’te hayata geçiriliyor. Tuana Evleri 3. Etap, sosyal yaşam alanlarıyla dikkat çekiyor.

327 ADET KONUTTAN MEYDANA GELİYOR

33 bin 917 metrekare üzerinde yükselen Tuana Evleri 3. Etap; 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 seçenekleri olmak üzere toplam 327 adet konuttan meydana geliyor. Tuana Evleri 3. Etap’ta yer alan konutların büyüklükleri 113 metrekare ile 241 metrekare arasında değişiyor.

TUANA EVLERİ 3. ETAP FİYAT LİSTESİ (OCAK 2019)

Tuana Evleri 3. Etap’ta yer alan konut fiyatları ve teslim tarihi henüz belli değil. Güncel bilgilere, konuthaberi.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

Tuana Evleri 3. Etap’ta Albaraka, Halkbank, Ziraat Katılım ve Ziraat Bankası gibi bankalardan 24 aydan 120 aya kadar varan vadeli kredi imkânı sunuluyor.

SOSYAL YAŞAM ALANLARI İLE DİKKAT ÇEKİYOR

Tuana Evleri 3. Etap projesi, 6 bloktan meydana geliyor. Tuana Evleri 3. Etap’taki konut sakinlerine açık hava fitness alanları, yürüyüş parkuru, basketbol ve mini futbol sahası, süs havuzu, tenis kortu, çocuk oyun alanları, kamelya gibi spor ve aktivite alanları sunuluyor.