Altın Orman
2 Yıl Sonra Teslim
Altın Orman İzmir / Bornova Proje Detayı
Yedi Mavi
8 Ay Sonra Teslim
Yedi Mavi İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detayı
Strada Bahçeşehir
6 Ay Sonra Teslim
Strada Bahçeşehir İstanbul Avrupa / Başakşehir 345.500 TL - 1.432.500 TL Proje Detayı
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı

Kıvanç Tatlıtuğ ile Başak Dizer çifti adres değiştirdi

Kıvanç Tatlıtuğ ile Başak Dizer çifti İstanbul’daki adresini değiştirdi. Yeni evleri için Kemerburgaz’ı seçen ikili daha önce Bebek'teki Ayşe Sultan Korusu’nda yaşıyordu

Kıvanç Tatlıtuğ ile Başak Dizer çifti İstanbul’daki evlerini değiştirdi. Sabah Gazetesi’nden Bülent Cankurt’un köşe yazısına göre, Şubat 2016’da dünya evine giren Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer çifti Kemerburgaz’a taşındı. Çift, yeni evlerini Kemer Country projesinden aldı.

İkili, daha önce Demet Akbağ’ın Bebek Ayşe Sultan Korusu’ndaki evini kiralamış ve orada yaşamaya başlamıştı. Tatlıtuğ ve Dizer çifti boğaz manzaralı evleri için iki ay süren tadilat yapmış ve kendi zevklerine göre döşemişti.

DOĞANIN İÇİNE TAŞINDI

Kıvanç Tatlıtuğ, doğa ve hayvanlara düşkünlüğüyle biliniyor. Şehrin karmaşasından sıkılan ve iki köpek, bir kedi ile kuşları olan çift, artık Kemer Country’deki yeni evlerinde yaşıyor.

İkilinin yeni yuvalarında keyiflerinin yerinde olduğunu yazan Bülent Cankurt, Kıvanç Tatlıtuğ’un özellikle eşi Başak Dizer’le sabah ve akşam yürüyüşleri yapmaya ve bahçede vakit geçirmeye bayıldığını ifade etti. Her daim uzaklara kaçmak ve küçük bir köyde yaşamaktan bahsettiğini söyleyen Cankurt, “Tatlıtuğ gönlüne göre bir yuva bulmuş gibi görünüyor” dedi.