EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Kırklareli Merkez TOKİ 2. Etap’ta 122 bin TL’ye konut sahibi olma imkanı!

TOKİ tarafından Kırklareli’nde hayata kazandırılan Kırklareli Merkez TOKİ 2. Etap projesinde kura çekilişi bugün! Fiyatlar 122 bin TL’den başlıyor.

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) tarafından Trakya’nın güzel illerinden Kırklareli’nin merkezinde sektöre kazandırılan Kırklareli Merkez TOKİ 2. Etap kura çekilişi bugün noter huzurunda Atatürk Kültür Merkezi’nde yapılacak.

2+1 ve 3+1 kat planında daire seçeneklerine yer verilen projede konutların fiyatları 122 bin 421 TL’den başlangıç gösteriyor. Dar gelirli vatandaşlara yönelik yaşama kazandırılan projede aylık taksit tutarları ise 408 TL’den başlangıç gösteriyor.

Aylık 408 TL taksitle 122 bin TL’den başlayan fiyatlarla konut sahibi olma şansı sunulan Kırklareli Merkez TOKİ 2. Etap projesinden ev satın almaya hak kazanan vatandaşlar bugün gerçekleştirilecek kura sonucuna göre belirlenecek.

BAŞVURU TARİHLERİ VE TEMİNAT GERİ ÖDEME

Bugün Atatürk Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek kuranın sonucuna göre; asil ve yedek hak sahibi olan vatandaşlar başvuru bedellerini 25 Haziran 2018 tarihi itibariyle yapacaklar. Konut satın almaya hak kazanan ancak sözleşme yapmayan asil hak sahipleri ödedikleri başvuru bedellerini 28 Temmuz tarihinden itibaren ve yedek hak sahipleri de 30 Temmuz’dan itibaren başvuru için istenen tutarı Halkbank şubelerinden geri alabilecekler.

DAİRE PLANLARI VE FİYAT LİSTESİ

2+1 ve 3+1 daire planından konut seçeneklerine yer verilen Kırklareli TOKİ Evleri 2. Etap fiyatları şöyle;

  • 2+1 daireler 122 bin 421 TL ile 171 bin TL arasında değişen fiyatlarla,

  • 3+1 daireler 180 bin 630 TL ile 221 bin 712 TL arasında değişen fiyatlarla dar gelirli vatandaşlara sunuluyor.

ÖDEME PLANLARI

Projeden konut satın almaya hak kazanan ve başvuru bedelini yatıran hak sahipleri 2+1 daireler için yüzde 12 ve yüzde 20, 3+1 dairelerde ise yüzde 10, 15 ve 25 peşinat seçeneklerinden birini değerlendirerek alımlarını gerçekleştirebilecekler. Geri kalan konut bedelleri ise sağlanan finansmanla ayda 408 TL’den başlayan taksitlerle kira öder gibi gerçekleştirilebilecek.