EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Kirazlı Koru Evleri'nde sınırlı sayıda daire sahiplerini bekliyor

Mayra Yapı ve Tanışlar İnşaat tarafından Bağcılar'da yükselen Kirazlı Koru Evleri projesinde fiyatlar 360 bin TL ile 1 milyon 150 bin TL arasında değişiklik gösteriyor.

İstanbul'un değerlenmeye devam eden lokasyonlarından Bağcılar'da 11 bin metrekarelik arazi üzerinde geliştirilen Kirazlı Koru Evleri projesinde toplam 232 daireye yer veriliyor. 4 blok halinde inşa edilen projede; alanları 87 metrekare ile 205 metrekare arasında değişiklik gösteren 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde konutlar bulunuyor.

Ekim ayında tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanan Kirazlı Koru Evleri projesinde banka kredisiyle konut satın alınabiliyor. Kişiye özel ödeme koşullarının da sunulduğu Kirazlı Koru Evleirprojesinde 2+1 daireler 360 bin TL'den, 3+1 daireler 495 bin TL'den, 4+1 daireler ise 1 milyon 150 bin TL'den başlayan fiyatlarla yatıırmcıların beğenisine sunuluyor.

Tamamlandığında en küçük dairenin minimum 2 bin TL'den kiraya verilebileceği tahmin edilen proje, metro durağına sadece 400 metrelik mesafede olmasıyla dikkat çekiyor. Atatürk Havalimanı'na 10 kilometre, Mall of İstanbul'a 7 kilometre, TEM'e ise 5 kilometre uzaklıkta konumlandırılan Kirazlı Koru Evleri; yatırımcılarına trafiksiz bir yaşam vadediyor.