EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

KİPTAŞ’tan Kartal’a 530 konutluk yeni proje geliyor!

İstanbul Anadolu Yakasının Kartal ilçesinde hayata kazandırılan KİPTAŞ Kartal projesinde 1+1’den 3+1’e kadar toplam 530 adet daire seçeneği yer alıyor.

KİPTAŞ tarafından sektöre katılan KİPTAŞ Kartal projesi 20 bin 473 metrekare alan üzerinde Anadolu Yakasının yeni cazibe merkezlerinden Kartal’da yükseliyor.

Toplam 530 adet konut seçeneğine yer verilen KİPTAŞ Kartal konut projesinde 1+1, 2+1 ve 3+1 kat planlarında dizayn edilen daire seçeneklerine yer veriliyor. 20 bin 473 metrekare alan üzerinde sektöre kazandırılan projede yer alan dairelerin anahtar teslimlerinin ise Aralık 2021 tarihinde yapılması hedefleniyor.

Daire ve dükkân seçeneklerine yer verilen karma konseptli projede 530 adet konut ve 30 adet de ticari ünite bulunuyor. KİPTAŞ Kartal projesinde 172 adet 1+1 daireye, 252 adet 2+1 daireye ve 252 adet de 3+1 kat planında dizayn edilen daire seçeneğine yer veriliyor.
3 bok şeklinde tasarlanan KİPTAŞ Kartal projesi 23, 20 ve 16 katlı bloklardan meydana geliyor. 99 bin 571 metrekare inşaat alanı, 20 bin 473 metrekare arsa alanı üzerinde inşa edilmesi planlanan projenin inşaat çalışmalarının 36 ay gibi bir sürede bitirilmesi planlanıyor.

KİPTAŞ Kartal projesinde ödeme planları ve fiyat listesi henüz belli olmadı. Proje hakkındaki tüm detayları Konut Haberi’den takip ederek anında öğrenebilirsiniz.

Zengin sosyal aktivite alanları ile donatılandırılacak Kiptaş Kartal projesi bünyesinde yaya yolları, çocuk oyun alanları, spor alanları bulunduracak.

Marmara Denizi Kıyısı'na bin 300 metre mesafedeki konumuyla dikkat çeken Kiptaş Kartal projesi merkezi konumuyla da dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

KİPTAŞ KARTAL SOSYAL OLANAKLARI

KİPTAŞ Kartal projesinde yer alan sosyal olanaklar arasında ise;

  • Çocuk oyun alanları

  • Yürüyüş parkuru

  • Aktivite alanları

  • Yay yolları

  • Spor alanları yer alacak.